Vizualinė reklama technologijų mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo pristatymas


Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla. Knygos skirtukas Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklai. Darbo tema. Tikslas. Sukurti Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklai kompaktišką ir informatyvų knygos skirtuką. Uždaviniai. Išsiaiškinti kas yra spausdinta reklama. Skirtukas – skiriamasis. Darbo eiga. Informacijos rinkimas. Darbo įgyvendinimui naudotos medžiagos. Popieriaus lapas A. Baigiamojo darbo produktui paskirtos darbo priemonės. Pieštukas Trintukas Mėlynas rašiklis USB atmintinė Kompiuteris – LENOVO Kompiuterinės grafikos projektavimo programos CorelDRAW. Analogai. Eskizai. Pateikiami galutiniai darbai. Išvados. Atlikdama šią užduotį susipažinau su spausdinta reklama. Literatūra. Čereška B. Reklama teorija ir praktika, Vilnius -2004m.

Išsiaiškinti kas yra spausdinta reklama, kokia skirtuko paskirtis; Vaizdinės medžiagos atrinkimas, dizaino sukūrimas; Skirtuko sukūrimas ir spauda.

Skirtukas – skiriamasis įtaisas, detalė, kuri padeda žmogui orientuotis ieškant ir pasižymint reikiamą informaciją. Pvz: skaitant knygą. Skirtukai, kaip ir skrajutės bei lankstinukai, yra viena iš daugelių reklamos priemonių, padedanti išgarsinti įmonės produkto vardą, žinomumą, bei padidinti pardavimus. Skirtukai dažniau naudojami, todėl yra ilgesnio veikimo priemonė. Knygų skirtukai gali būti naudojami ir kaip liniuotės ar kalendoriukai.

Informacijos rinkimas, analizė; Rinkos kūrybiniai tyrimai; Idėjos generavimas; Eskizai, pasiūlymai; Idėjos patvirtinimas, išgryninimas; Maketų ruošimas spaudai; Gamyba. Laikiausi darbo saugos instruktažo, kurio metu buvo paaiškinta kaip taisyklingai sėdėti prie kompiuterio, kas kiek laiko daryti pertraukas, kaip įjungti ir išjungti darbo priemones.

  • MS PowerPoint 18686 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (359 žodžiai)
  • Mokykla
  • Deimante
  • Vizualinė reklama technologijų mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo pristatymas
    10 - 7 balsai (-ų)
Vizualinė reklama technologijų mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo pristatymas. (2015 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/vizualine-reklama-technologiju-mokyklinio-brandos-egzamino-baigiamojo-darbo-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 16:14
×