VOKIETIJA – AUSTRIJA – ITALIJA – KROATIJA. Kelionės aprašymas


Kroatija automobiliu. Vokietijos aprasymas. Kelionė automobiliu po vokietiją. Kelionė į austriją automobiliu. Kelioniu automobiliu aprasymas. Kelione automobiliu i vokietija. Kelioniu aprasymai kroatija. Kelionė į kroatiją automobiliu. Kelionė į kroatiją maršrutas. Kelione po austrija automobiliu.

Detalus kelionės vokietija – austrija – italija – kroatija aprašymas, grafikai, viešbučių rezervacija, nuotraukos, laiko ir pinigų sąnaudos. Su draugu sugalvojome pakeliauti maršrutu vokietija – austrija – italija – kroatija. Turime automobilį ir dvi savaites laiko. Kelionės tikslas – pamatyti įspūdingiausias lankomų šalių vietas ir smagiai bei vertingai praleisti laiką. Mano darbo siekis – išsamiai aprašyti kelionę ir susisteminti informaciją, kuri galėtų padėti keliaujantiems šiuo maršrutu. Vokietijoje yra daug ko įdomaus: istorinių pilių ir tvirtovių, puikių muziejų, kvapą gniaužiančių pramogų parkų. Didingame alpių fone stūksanti noišvašteino pilis, karaliaus liudvigo ii pasakų rūmai, yra gausiausiai lankomas vokietijos statinys, pastatytas pagal viduramžių vokietijos riterių pilių pavyzdį. “amžinasis miestas“ roma lyg magnetas traukia keliautojus iš viso pasaulio. Tai nepaprastas miestas - muziejus, turintis daugybę antikinių ir viduramžių paminklų, turtingus muziejus. Žymiausios kroatijos vietos - dalmatijos pakrantė su šimtais salų ir istoriniais dubrovniko, splito ir zadaro miestais.

Berlyno simbolis Brandenburgo vartai turbūt labiausiai nusipelnė Vokietijos istorinės vietos vardo. 1989 m. griuvus Berlyno sienai, tūkstančiai rytų ir vakarų vokiečių čia džiaugėsi sienos atidarymu ir Vokietijos suvienijimu. Brandenburgo vartai magiškai traukia kiekvieną miesto svečią ir turistą

Per daugiau kaip trijų šimtų metų laikotarpį geriausi savo laiko menininkai Brandenburgo ir Prūsijos valdovų užsakymu kūrė pritrenkiantį rūmų ir parkų ansamblį kaizerių rezidencijos mieste Potsdame. Pats gražiausias ir žinomiausias kompleksas yra Sansusi (Sanssouci) parkas ir rūmai.

Riugeno salos simbolis yra Jasmundo pusiasalio baltai švytinti kreidinė pakrantė. Stačiai į jūrą smingantys galingi kreidos sluoksniai sudaro nepakartojamą kontrastą su žaliais bukų miškais ir turkio spalvos jūra.

Ulmo miesto centre savo didingą šešėlį meta Ulmo gotikinė katedra su milžinišku vakarų bokštu. Ji yra miesto simbolis, o aukščiausias bažnyčios bokštas išgarsino katedrą visame pasaulyje.

Kelno katedra - gotikinės architektūros šedevras ir vienas didingiausių statinių krikščionybės istorijoje. Dėl milžiniškų matmenų ir ypatingai aukštos darbų kokybės katedra tapo gotikinio stiliaus etalonu.

Ant kalnagūbrio Nydervaldo miške Reino Skalūniniuose kalnuose stiebiasi įspūdingoji Germanija. Paminklas su išdidžia skulptūra pastatytas 1871 m. naujos Vokietijos imperijos sukūrimui įamžinti.

Brėmeno senamiestyje gausu lankytinų vietų. Į pasaulio paveldą įtraukti rotušė ir turgaus Rolandas, bronzinė Brėmeno miesto muzikantų iš brolių Grimų pasakos skulptūra, siauros gatvelės ir maži namukai, būdingi Šnoro miesto daliai.

Drezdeno Cvingeris yra pasaulinės reikšmės baroko meno kūrinys ir klestinčio grafų dvaro liudininkas. Turtingai išdabinti paviljonai ir galerijos supa dvaro švenčių aikštę ir su gyvybingu fontanų žaismu sudaro pasakišką foną.

Austrija. Austrijos sostinė Viena laikoma imperatoriškos prabangos ir elegancijos miestu.

  • Microsoft Word 341 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (1531 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edita
  • VOKIETIJA – AUSTRIJA – ITALIJA – KROATIJA. Kelionės aprašymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
VOKIETIJA – AUSTRIJA – ITALIJA – KROATIJA. Kelionės aprašymas. (2010 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/vokietija--austrija--italija--kroatija-keliones-aprasymas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 17:52
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo