Vokietijos apgyvendinimo analizė


Bendras šalies aprašymas. Apgyvendinimo formos. Viešbučių klasifikavimo sistema. Bendras kainų palyginimas. Netradiciniai viešbučiai. Išvados. Literatūros sąrašas.


Skirtingose šalyse net tiek pat žvaigždučių turinčiuose viešbučiuose skiriasi siūlomų paslaugų įvairovė, patogumai ir gyvenimo sąlygos. Kiekvienas viešbutis savo eksterjerą ir interjerą sukuria padedamas architektūros specialistų ir dizainerių. Tačiau, kad ir kokia būtų įdomi architektūra, pastatas yra pastatytas iš plytų, cemento, plieno, stiklo ir apdailos detalių. Tikrąjį viešbučio įvaizdį sukuria tik jame dirbantys personalas, kurio siekis – siūlyti aptarnavimą, atitinkantį besikeičiančius svečių poreikius ir reikalavimus.1

Darbo tikslas – atlikti turistų apgyvendinimo sektoriaus Vokietijos šalyje analizę.

Darbo uždaviniai:

Nustatyti, kokios yra apgyvendinimo formos, kuo skiriasi nuo įprastų;

Aprašyti, kokios yra sistemos, kaip jos klasifikuojamos;

Norint apsigyventi Vokietijoje, galima rinktis iš daugelio galimybių: nuo privačių kambarių bei poilsinių butų iki prabangių viešbučių. Net pigiausios nakvynės vietos turi atitikti standartus ir yra tikrinamos. Turistinės asociacijos ir užsienio turizmo tarnybos teikia specialius apgyvendinimo pasiūlymų sąrašus.

Aparthotel - Viešbutis, kuriame yra apartamentai. Jame nėra jokių papildomų paslaugų (maitinimo ir kt.) išskyrus kambarių tvarkymą.

Apartment - Apartamentai – tai vienas ar keli kambariai turistiniame komplekse, kuriame yra bendra infrastruktūra (skalbimo mašinos ir džiovyklos savarankiškam naudojimui) ir taip pat teikiamos paslaugos svečiams. Šie apartamentai populiarus tarp poilsiaujančių šeimų su vaikais, nes jose galima patiems pasigaminti maistą.

Bauernhof - Valstiečio ūkis, suteikia galimybę atostogauti kaime ir mėgautis kaimišku maistu.

Biohof – valstiečio biologinis ūkis (Lietuvoje-ekologinis), atitinkantis ES ekologinės žemdirbystės normas. Teikia apgyvendinimo ir ekologiško maitinimo paslaugas.

Campingsplatz - Kempingai – aptverta teritorija palapinėms, automobiliniams nameliams, priekaboms ir mobiliems nameliams, turinti bendrą infrastruktūrą.

Feriendorf - Poilsio kompleksas, kuriame yra daugiau kaip 50 atskirų namelių arba apartamentų, turintis bendrą infrastruktūrą aktyvaus poilsio organizavimui.

Ferienwohnung - Apima butus, namus, vilas ir kitas gyvenamaisiais patalpas, kurios laikinai nuomojamos kaip atskiri vienetai. Turi atitikti higienos normų reikalavimus.

Gasthof – nedidelis viešbutis kaimo vietovėje, turintis restoraną arba užkandinę. Teikia tiktai apgyvendinimo paslaugas.

Hotel - Apgyvendinimo įmonė, teikianti keliautojui nakvynę. Turinti 20 ir daugiau kambarių. Daugelyje kambarių turi būti atskiras dušas ir tualetas.

Hotel Garni - Atitinka viešbučio reikalavimus, tačiau svečiams siūlo tik pusryčius ir gėrimus.

Jugendherberge – jaunimo namai, siūlo labai paprastas nakvynės sąlygas, kambariai yra daugiaviečiai. Maitinimo paslaugos teikiamos tiktai jaunimo namų svečiams.

  • Microsoft Word 35 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2331 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lina
  • Vokietijos apgyvendinimo analizė
    10 - 8 balsai (-ų)
Vokietijos apgyvendinimo analizė. (2016 m. Vasario 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/vokietijos-apgyvendinimo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 12:58
×