Vokietijos apskaitos sistema


Vokietijos apskaitos sistema. Vokietijos politinė, ekonominė ir teisinė sistemos. Vokietijos apskaitos pagrindai. Finansinė atskaitomybė ir apskaitos reglamentavimas. Apskaitos principai ir praktika. Apskaitos profesija. Literatūra.

Skirtingai nei Jungtinėse Amerikos Valstijose, tradiciškai pagrindinis Vokietijos bendrovių finansavimo šaltinis yra banko paskolos.Vokietijoje, bankai ne tik teikia paskolas bendrovėms, bet taip pat kontroliuoja stambias proporcijas įstatinio kapitalo, arba tiesiogiai arba kaip patikėtiniai savo klientams. Tai didele dalimi lemia bendrovių finansinių atskaitomybių rezultatas. Po susivienijimo, Vokietijos apskaita buvo stipriai pažeista dėl didėjančio Vokietijos ekonomikos internacionalizavimo ir augančios pasaulinės kapitalo rinkų integracijos.

Dažniausiai pasitaikančios teisinių formų verslo įmonės Aktiengesellschaft(AB), kurios yra viešos prekybai akcijomis, gali prekiauti vertybinių popierių rinkose, ir Gesellshaft (UAB), kuri yra ribotos atsakomybės bendrovė, ir nėra vieša prekybai.

Istoriškai, Vokietija yra viena labiausiai išsivysčiusių ir stipriausių pramonės šalių ir ketvirta pagal ekonomikos galią šalis pasaulyje po JAV, Japonijos ir Kinijos. Vokietija su 82 mln. gyventojų yra ir didžiausia bei svarbiausia Europos Sąjungos (ES) rinka.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2615 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aistute
  • Vokietijos apskaitos sistema
    10 - 3 balsai (-ų)
Vokietijos apskaitos sistema. (2013 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/vokietijos-apskaitos-sistema.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 20 d. 22:28
×