Vokietijos bankai bankininkystės sistema


Bankai vokietijoje. Bankininkyste vokietijoje. Vokietijos banku sistema. Vokieciu bankai lietuvoje. Elektronine bankininkyste vokietujoje. Banku sistema vokietijoje. Elektronine bankininkyste vokietijoje. Vokietija bvp bankai. Vokieciu referatas bankas.

Įvadas. Vokietijos bankininkystės sistema. Finansinės krizės įtaka bankininkystės sistemai. Išvados. Literatūra.

Pastaroji finansinė krizė turėjo neigiamą poveikį visoms pasaulio šalims. Nors Vokietija pasižymi stipria ekonomika ir stabilia bankininkystės sistema, ši suirutė turėjo reikšmingų neigiamų pasekmių šalies finansų sistemai. Taigi šiame straipsnyje yra apžvelgiama Vokietijos bankinė sistema, jos bruožai bei krizės poveikis. Taip pat analizuojamos pagrindinės bankinės sistemos problemos ir pateikiami siūlymai joms spręsti.

Vokietijos finansų sistemoje vieną iš svarbiausių vaidmenų atlieka bankai. Jų reikšmingumą parodo jau tai, kad 2007 metais bankų turto apimtys buvo dvigubai didesnės už šalies BVP. Vokietijos bankininkystės sistema dažnai charakterizuojama kaip tokia, kurioje dominuoja universalūs bankai, atliekantys visas bankines veiklas.

Universalūs bankai Vokietijoje klasifikuojami į tris grupes, kurios viena nuo kitos skiriasi savo juridine ir nuosavybės forma. Šios trys grupės suformuoja taip vadinamą „trijų ramsčių“ bankininkystės sistemą.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (1428 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rita
  • Vokietijos bankai bankininkystės sistema
    10 - 4 balsai (-ų)
Vokietijos bankai bankininkystės sistema. (2012 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/vokietijos-bankai-bankininkystes-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 14:53
×