Vokietijos ir Estijos šeimos socialinės apsaugos teisinis reglamentavimas


Ivadas. Socialinių garantijų šeimai samprata. Vokietijos socialinės apsaugos modelis. Finansavimas. Šeimos politika vokietijoje. Švietimo sistema vokietijoje. Sveikatos draudimas. Socialinės išmokos asmenims su negalia. Senatvės pensijos ir išmokos. Nedarbo draudimo socialinė apsauga. Socialinės paramos išmokos. Socialinė ilgalaikė priežiūra. Estijos socialinės apsaugos modelis. Parama šeimai. Nedarbo draudimo socialinė apsauga. Socialinės išmokos asmenisms su negalia. Senatvės pensijos ir išmokos. Socialinės paramos išmokos. Minimalus darbo užmoketsis. Išvados. Literatūra.

Darbo apžvalga: Šiuo rašto darbu norime atkreipti dėmesį į svarbiausius aspektus, Vokietijos ir Estijos socialinės apsaugos modelį, reikšmingus kai nustatomos socialinės apsaugos priemonės, kurių siekiama teikiant socialinės garantijos šeimai ir apžvelgiant tai kokia garantija siekiama konkretaus tikslo. Taip pat svarbu pažymėti, kad konstruojant socialinių garantijų šeimai sistemą galima rinktis įvairias tikslines grupes arba skatinti auginti ne vieną, o kelis vaikus, raginant bei sudarant kuo didesnes galimybes asmenims dirbti, tuo pačiu metu neturėtų būti skatinamos alternatyvios priemonės, kuriomis daromos palankesnės sąlygos asmenims ne-dirbti ir gauti socialines išmokas už vaikų auginimą.

Darbo tikslas: atskleisti šeimos socialinės apsaugos teisinį reglamentavimą Estijoje ir Vokietijoje.

  • Teisė Referatas
  • Microsoft Word 343 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (3561 žodžiai)
  • Sigita
  • Vokietijos ir Estijos šeimos socialinės apsaugos teisinis reglamentavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Vokietijos ir Estijos šeimos socialinės apsaugos teisinis reglamentavimas. (2014 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/vokietijos-ir-estijos-seimos-socialines-apsaugos-teisinis-reglamentavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 00:11
×