Vokietijos ir Kinijos šalių analizė


Bendra informacija apie Vokietiją. Vokietijos istorija. Vokietijos ekonomika. Vokietijos ekonomikos sektoriai. Eksporto partneriai. Importo partneriai. Vokietijos didžiausios įmonės. Turizmas Vokietijoje. Lankytinos vietos. Kelionė į Vokietiją. Bendra informacija apie Kiniją. Kinijos istorija. Kinijos ekonomika. Kinijos ekonomikos sektoriai. Kinijos eksportas. Kinijos importas. Didžiausios įmonės. Lankytinos vietos. Kelionė į Kinija. Literatūra.


Valstybės vadovai yra Frankas Valteris Šteinmajeris – prezidentas ir kanclerė Angela Merkel. Šalies valstybinė kalba yra vokiečių, bet kitos kalbos kaip danų, vokiečių žemaičių, sorbų, romų bei fryzų irgi yra pripažintos kaip regioninės ar mažumų kalbos. Vokietija labai įdomi tuo, kad susideda iš 16 federacinių žemių ir kiekviena iš jų turi savo sostine. Žemių susiskirstymas buvo tik Vakarų Vokietijoje, tačiau kai 1990 metais apsijungė Rytų ir Vakarų Vokietija, žemių susiskirstymas atsirado visoje valstybėje.

Eksporto partneriai: Europos Sąjunga 55.5 proc. (Prancūzija 10.7 proc., Jungtinė Karalystė 8.5 proc., Italija 7.4 proc., Olandija 7.0 proc., Belgija-Liuksemburgas 5.8 proc.), JAV 8.6 proc., Japonija 2.3 proc. 

Importo partneriai: Europos Sąjunga 54.3 proc., Prancūzija 10.5 proc., Olandija 8.5 proc., Italija 7.8 proc., Jungtinė Karalystė 7.0 proc., Belgija-Liuksemburgas 6.2 proc.), JAV 7.7 proc., Japonija 4.9 proc.

Vokietijos didžiausios įmonės: Volkswagen AG ( automobilių gamintoja), E. ON (viena didžiausių energetikos koncernų Europoje), Daimler AG ( Vokietijos bei JAV automobilių gamintoja).

Riugeno sala – saulėčiausia Vokietijos vieta, sala kuria skalauja Baltijos jūra.

Haidės parkas – vienas iš populiariausių pramogų parkų turintis per 50 atrakcionų.

Tai pagrindinės Šiaurės Vokietijoje lankomos vietos, tačiau visoje šalyje yra dar daugybe lankytinų vietų, vien Berlynas Vokietijos sostinė yra viena iš labiausiai turistų lankomų miestų Europoje.

Kelionę į Vokietiją, rinkčiausi iš kelionių agentūros. Pigesnį ir geresnį variantą radau Makalius.lt puslapyje. Ten siūloma 4d. kelionė į Vokietiją su autobusu už 169 eurus. Į kainą įskaičiuota nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionė autobusu, dokumentų sutvarkymas, vadovo paslaugos ir ekskursinė programa lietuvių kalba.

Pačiam reikia pasirūpinti tik asmeninėms išlaidoms ir bilietais į mokamus objektus, kurių kainos yra nurodytos.

Senųjų meistrų paveikslų galerijoje gėrėsimės žymiausių Europos tapytojų paveikslais: Rafaelio „Siksto Madona”, Džordžonės „Miegančia Venera”, kuris įvardijamas vienu garsiausių ir pirmųjų moters aktopaveikslų Vakarų meno istorijoje, vieno žymiausių pasaulio dailininkų Rembranto ir kitų Senųjų meistrų kūryba.

Iki pietų aplankysime Meiseną – vieną iš 13 Vokietijos vynininkystės regionų, kur vynininkystė vystoma jau 850 m. Atvykę pakilsime į pilies kalną, aplankysime įspūdingą gotikinio stiliaus Albrechto pilį, kuri yra lyg atskiras miestelis, bei šalia jos esančią ypatingo žavesio suteikiančią katedrą.

Paslaugos 40, 6 proc., pramonė 29,9 proc., žemės ūkis 29,5proc.

Pagrindiniai partneriai: Japonija: 12,27proc., Honkongas: 10,06proc., Pietų Korėja: 9,04proc., JAV: 7,66proc., Taivanas: 6,84proc., Vokietija: 5,54proc.

Leshan Giant Buddha - milžiniška Budos statula, kurios veidas ir kūnas išskaptuotas didelėje uoloje Sičuane, Vakarų Kinijoje.

Kelione į Kinija taip pat pasirinkau iš kelionių agentūros Makalius.lt. Tai 11 dienų pažintinė kelionė po Kinija už 1517 eurų.

  • Microsoft Word 110 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3453 žodžiai)
  • Universitetas
  • Akvile
  • Vokietijos ir Kinijos šalių analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Vokietijos ir Kinijos šalių analizė . (2017 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/vokietijos-ir-kinijos-saliu-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 14:14
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo