Vokietijos ir Lietuvos aprašymas


Informacija apie šalį Valstybė. Didžiausi miestai. Žemėlapis Valstybės vadovai. Gyventojų skaičius. Valiuta – euras , priklauso euro zonai nuo sausio. Transporto rūšys. Su kokiomis valstybėmis ribojasi. Prie kokių jūrų yra ši valstybė. Svarbiausios upės. Svarbiausi oro uostai , jų schemos. Frankfruto oro uosto schema Miuncheno oro uosto schema. Diuseldorfo oro uosto schema Berlyno oro uosto schema. Hamburgo oro uosto schema Svarbiausi jūrų uostai. Svarbiausi upių uostai. Svarbiausios geležinkelio magistralės Svarbiausios automobilių magistralės. Pasirinktos šalies valstybės transporto sistemos stiprybės , silpnybės , galimybės ir grėsmės SILPNYBĖS. Lietuvos transporto geografija Lietuvos oro uostai. Lietuvos aerodromai. Lietuvos geležinkelių ilgis km. Siaura vėžė 750 mm. Plati vėžė 1520 mm. Standartinė Europinė 1435 mm. Kas yra Rail Baltica? Kokias šalis jungia Rail Baltica. Aprašykite mišrų traukinį „ Vikingas “. Kas yra funikulierius? Ar jų yra Lietuvoje? Išvardinkite. Išvardinkite geležinkelio Europos kelių tinklo koridorius Lietuvoje. Koridorius Nr. Koridorius Nr. Išvardinkite E kategorijos kelius Lietuvoje automobilių transportas Lietuvą kerta 6 Europinės reikšmes magistralės. Pasaulio transporto geografija Išvardykite ir apibūdinkite intensyviausius oro maršrutus. Šiaurinės Atlantikos maršrutas. Išvardykite didžiųjų oro uostų bendras ypatybes. Išvardykite svarbiausias Europos aviakompanijas. Dėl kokių priežasčių tarptautiniai oro uostai ir oro transporto mazgai pasižymi didesniu intensyvumu nei regioniniai. Paaiškinkite tokio vystymosi priežastis ir šios transporto rūšies teikiamų paslaugų ypatumus. Kokiais bendrais bruožais pasižymi didžiausi tarpžemyniniai oro uostai.


Prie kokių jūrų yra ši valstybė – Šiaurės jūra (iš šiaurės vakarų) ir Baltijos jūra (iš šiaurės rytų)

Svarbiausios upės – Reinas, Elbė, Vėzeris, Emsas, Dunojus, Oderis

Svarbiausi oro uostai, jų schemos – Frankfurto, Miuncheno, Diuseldorfo, Berlyno, Hamburgo oro uostai

Alytaus, Druskininkų, Kauno aviacijos gamyklos, S. Dariaus ir S. Girėno, Pociūnų, Tauragės, Jonavos, Šilutės, Nidos, Kėdainių ir kt. aerodromai.

Tai greitosios europinės vėžės geležinkelio projektas, kurio apimtyje numatyta nutiesti atskirą europinės vėžės greitąjį (iki 240 km/h) geležinkelį maršrutu Talinas–Pernu–Ryga–Panevėžys–Kaunas–Lietuvos/Lenkijos valstybių siena, kartu su Kaunas-Vilnius jungtimi.

Tai šaudyklinis traukinys, bendras Lietuvos, Baltarusijos ir Ukrainos geležinkelių, uostų stividorinių kompanijų ir Klaipėdos, Iljičiovsko bei Odesos uostų projektas, įgyvendintas 2003 m. vasario 6 d. Traukinio operatoriai: Lietuvoje – „LG Ekspedicija", Baltarusijoje – „Belintertrans“, Ukrainoje – „Liski“. Į traukinį kraunami 20 ir 40 pėdų konteineriai bei puspriekabės ir autotraukiniai, kurie iš Skandinavijos bei Vakarų Europos šalių atgabenami jūrų transportu į Klaipėdos uostą, taip pat ir per Mukrano-Klaipėdos perkėlą, ir vežami toliau į Ukrainą, Baltarusiją, Artimuosius Rytus, Kaukazą – per Iljičiovsko bei Odesos uostus ir atgal.

A4 Vilnius–Varėna–Gardinas – 134,46 km

A5 Kaunas–Marijampolė–Suvalkai – 97,06 km

A6 Kaunas–Zarasai–Daugpilis – 185,40 km

A10 Panevėžys–Pasvalys–Bauskė – 66,10 km

A17 Panevėžio aplinkkelis – 22,28 km

A19 Vilniaus pietinis aplinkkelis  – 7,9 km

Šiaurinės Atlantikos maršrutas iš Vakarų Europos į Šiaurės Ameriką ir atgal turi tankiausią oro linijų tinklą. Jo galutiniuose taškuose yra keletas didžiausių pasaulio oro uostų. Europoje tai tokie oro uostai, kaip Londono Heathrow, Frankfurto Rhein -Main, Londono Gatwick, o JAV rytinėje pakrantėje ir šalia didžiųjų ežerų - Čikagos O'Hare, Niujorko J. F. Kenedy, Niujorko Newark, Bostono Logan, Detroito Wayne County, Majamio tarptautinis ir kiti oro uostai.

Iš Singapūro į visas puses linijos išsišakoja į Australija, Naująją Zelandiją, Indoneziją, Okeaniją, Filipinų Respubliką, taip pat kitus regiono centrus. Tačiau Pietų maršrutas nėra trumpiausias ir tiesiausias susisiekimo kelias su Tolimaisiais Rytais. Oro reisai iš Europos į Tolimuosius Rytus, taip pat į JAV vakarinės pakrantės oro uostus vyksta Poliaus maršrutu virš Šiaurės ašigalio rajono ir Aliaskos, iršis kelias leidžia sutaupyti kelias skrydžio valandas ir atitinkamai vežimo išlaidų. Ankoridžo oro uostas Aliaskoje yra svarbus tarpinis šio maršruto punktas.

  • Geografija Referatas
  • Microsoft Word 1473 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2156 žodžiai)
  • Anastasija
  • Vokietijos ir Lietuvos aprašymas
    10 - 6 balsai (-ų)
Vokietijos ir Lietuvos aprašymas. (2016 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/vokietijos-ir-lietuvos-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 22:51
×