Vokietijos kultūra


Psichologijos referatas. Vokietija. Kaip dera elgtis Vokietijoje. Pasisveikinimas ir prisistatymas. Etiketas valgant. Etiketas restorane. Kaip elgtis svečiuose. Verslo etika Vokietijoje. Apranga. Apsispirkinėjimas Vokietijoje. Tai, ko nederėtų daryti būnant Vokietijoje. Mandagus elgesys. Nemandagus elgesys. Gyvenimo būdas Vokietijoje. Verslas Vokietijoje. Verslininko portretas. Stereotipai ir mitai. Verslo kultūros ypatumai. R. D. Lewis kultūrų klasifikavimas. Naudoti šaltiniai.


Vokietija yra šiuolaikiška ir atvira šalis, turinti aukštą gyvenimo kokybę ir kuriai būdinga daugelio tautų įvairovė. Vokietija gali pasiūlyti gyvenimo būdą ir kasdienę kultūrą: Vokietijos regionų virtuvė yra labai įvairi ir po Prancūzijos Vokietijoje yra užregistruota daugiausia trijų žvaigždučių restoranų. Vyndariai iš 13 vynuogynų regionų vertina aukštą kokybę, tarptautinį pripažinimą yra pelnęs rislingas. Vokietija yra ir mėgstama kelionių šalis – taip pat ir daugybės svečių iš užsienio. Atostogautojus į Vokietiją traukia ne tik sostinė Berlynas ir kultūros istorijos įžymybės, bet ir koncertų ciklai, festivaliai bei didieji sporto renginiai. Vokietija turi 14 nacionalinių parkų, 101 gamtos parką bei 15 biosferos rezervatų. Didelis dėmesys skiriamas madai ir dizainui, o vokiečių kūryba šiose srityse sulaukia tarptautinio pripažinimo, kaip antai Vokietijos architektai, iš kurių daugelis specializuojasi tvarios statybos srityje.

Pagal dėmesį, kuris telkiamas į tikslą - itin organizuoti planuotojai (vienaplaniai)

Pagal dėmesį, kuris telkiamas į žmones - šnekūs tarpusavio ryšio ieškotojai (daugiaplaniai)

Pagal šią kultūrų klasifikaciją, Vokietija priskiriama pirmajai grupei – vienaplanei kultūrai. Vienaplanės kultūros atstovai laiką naudoja kryptingai – vienu metu jie dirba tik vieną darbą. Ir tokia seką, kokią yra nusistatę. Vienaplaniai, kryptingi žmonės, vienu metu daro vieną, ties tuo susikaupia ir tai padaro per numatytą laiką. Jie mano, kad šitaip dirbant galima padaryti daugiau ir geriau.

  • Psichologija Referatai
  • 2013 m.
  • Domas
  • 9 puslapiai (2165 žodžiai)
  • Kolegija
  • Psichologijos referatai
  • Microsoft Word 27 KB
  • Vokietijos kultūra
    10 - 3 balsai (-ų)
Vokietijos kultūra. (2013 m. Lapkričio 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/vokietijos-kultura.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 00:09