Vokietijos mentalitetas


Vokieciu mentalitetas. Korektiskas elgesys. Korektiskas bendravimas. Koks vokieciu mentalitetas. Issilavinimas ir mentalitetas.

Orientavimasis į dalykinius reikalus. Susitikimai. Korupcija ir kyšiai. Literatūra. Mus gali tiesiog apstulbinti, kokios skirtingos yra mūsų kaimyninių šalių elgesio normos. Tačiau taip yra todėl, kada, būdami artimi kaimynai, mes pastebėsime daug daugiau įvairių detalių.

Mus gali tiesiog apstulbinti, kokios skirtingos yra mūsų kaimyninių šalių elgesio normos. Apie tolimas šalis to nepasakysi, nes tai paprasčiausiai neįmanoma. Kita vertus, kaimynams keliami didesni reikalavimai. Iš jų tikimasi daug didesnio elgesio normų išmanymo, nes ten mąstoma lygiai taip pat kaip ir mūsų krašte: esi kaimynas ir turėtum žinoti.

Korektiškas bendravimas nėra vien elgesio pavyzdžiai profesiniam gyvenimui. Tai elementari civilizuotos visuomenės gyvenimo sudėtinė dalis. Dažnai žmogaus profesinis rangas atspindi jo padėtį visuomenėje. Svarbios pareigos įpareigoja jį atsakingai elgtis su kitais. Ir vienur, ir kitur korektiškas elgesys nėra vien griežtų taisyklių laikymasis, o parodo tikrą išsilavinimą ir aukštą kultūrą.

Vokietija – europos bendrijos narė. Jos atstovai 1991 m. Sutarė įkurti europos sąjungą. Vokietija yra vienas didžiausių partnerių vakaruose. Kaip ir daugelis šiaurės europiečių, versle vokiečiai versle orientuojasi į reikalus, jie gana formalūs, siauro konteksto bei monochromiški.

Žinoma, pačiose vokietijos verslo tradicijose esama skirtumų tarp pietų ir šiaurės, rytų ir vakarų, tai, kad versle vokiečiai orientuojasi į reikalus, reiškia, jog jie derėsis remdamiesi numatoma nauda ir nejus poreikio įtvirtinti artimus santykius su būsimais partneriais prieš pradėdami kalbėti apie verslą.

Ypač labai svarbu versle yra vienas kitų supratimas ir taip kokia kalba kitatautis kalba. Tam yra verslo kalba. Vokietijos vadybininkai moka užsienio kalbas, ypač anglų. Tarp didesnių bendrovių darbuotojų paprastai būna kompetentingų anglų kalbos žinovų. Bet kadangi verslo kalba yra kliento kalba, profesionalių eksportuotojų komanda turėtų laisvai vokiškai šnekantį žmogų.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (1239 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vokietijos mentalitetas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Vokietijos mentalitetas. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/vokietijos-mentalitetas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 15:02
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo