Vokietijos mokesčių sistema ir mokesčių administravimas


Vokietijos mokesčių sistema ir mokesčių administravimas. Įvadas. Vokietijos Federacinės Respublikos tiesioginiai mokesčiai. Pajamų mokestis. Korporacijų pelno mokestis. Verslo mokestis. Paveldėjimo ir dovanojimo mokestis. Žemės ir turto mokestis. Solidarumo ir bažnyčios mokesčiai. Netiesioginiai mokesčiai. Apyvartos mokestis (PVM). Vartojimo mokečiai. Mokesčiu administravimas Vokietijoje. Išvados. Šaltiniai.


Įvadas 1. Vokietijos Federacinės Respublikos tiesioginiai mokesčiai 1.1Pajamų mokestis 1.2Koorporacijų pelno mokestis 1.3Verslo mokestis 1.4Paveldėjimo ir dovanojimo mokestis 1.5Žemės ir turto mokestis 1.6Solidarumo ir bažnyčios mokestis 2. Netiesioginiai mokesčiai 2.1Apyvartos mokestis (PVM 2.2Vartojimo mokesčiai: alaus, alkoholio, kavos, tarpinių produktų, tabako, elektros energijos, energetinių produktų ir kt. 3. Mokesčiu administravimas Vokietijoje Išvados Šaltiniai.

Pajamų mokestis; 1.2Koorporacijų pelno mokestis; 1.3Verslo mokestis; 1.4Paveldėjimo ir dovanojimo mokestis; 1.5Žemės ir turto mokestis; 1.6Solidarumo ir bažnyčios mokestis;.

Tai pelno mokestis, kurį moka juridiniai asmenys Šio mokesčio subjektai yra įmonės, organizacijos, bendrijos, įvairūs susivienijimai, fondai ( ribotos ir neribotos atsakomybės bendrovės, kooperatyvai), kurių buveinė ir administracija yra Vokietijos teritorijoje.

Apyvartos mokestis (PVM) 2.2 Vartojimo mokesčiai: alaus, alkoholio, kavos, tarpinių produktų, tabako, elektros energijos, energetinių produktų ir kt.

Alaus; Alkoholio; Kavos; putojančio vyno; tarpinių produktų; tabako; elektros energijos; energetinių produktų; saldžiųjų alkoholinių gėrimų.

Sėkmingam mokesčių sistemos funkcionavimui būtinas efektyvus mokesčių administravimas.Pagrindinės nuostatos, susijusios su mokesčių administravimu išdėstytos VFR Mokesčių kodekse ir Finansų administravimo įstatyme (FVG).

Mokesčiai yra vienas pagrindinių valstybės pajamų šaltinių. Kaip ir daugelyje valstybių Vokietijoje mokesčiai skirstomi į tiesioginius ir netiesioginius. Didelis dėmesys skiriamas tam, kad mokęsčiai būtų paskirstyti teisingai, lygiateisiškai (proporcingumui) ir teisėtumui todėl yra nustatytos tam tikro grupės, pvz: pajamų mokęstis yra skirstomas į 5 skirtingas grupes, paveldėjimo ir dovanojimo yra skirtomas į 3 klases.

  • MS PowerPoint 423 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (596 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gerda
  • Vokietijos mokesčių sistema ir mokesčių administravimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Vokietijos mokesčių sistema ir mokesčių administravimas. (2018 m. Liepos 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/vokietijos-mokesciu-sistema-ir-mokesciu-administravimas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 07 d. 18:48
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo