Volksvagen Polo automobilis skaidrės


Volkswagen polo. Matas ir Arminas. Polo pirmą kartą buvo pagamintas 1975 metais. Volkswagen Polo, 1994. Volkswagen Polo yra nedidelis automobilis gamintas hečbeko. Polo sedanas ir universalas iš esmės yra perdaryta Seat Cordoba versija. Volkswagen Polo, 2001. 2001 metų rugsėjį. Šis Polo versija nors ir neblogai parduodamas. Volkswagen Polo, 2005. 2005 metais Polo. Gaminama ir mini SUV versija pavadinimu CrossPolo. Mini SUV stiliaus CrossPolo portalo. Šis automobilis kaip. Polo yra kompaktiškas. Mark I polo. Ankstyvi versijos naudojamas keturių greičių mechanine pavarų dėže. 2010 metų kovo 11, Volkswagen Pietų Afrika paskelbė. 2007 "Volkswagen". MK5 dalijasi savo platforma su 2008 Sea Ibiza MK4 ir "Audi A1 . Volkswagen Vento yra Subkompaktas automobilis gaminamas Volkswagen Indijoje. Naujieji Volkswagen Polo. Jau iš pirmo žvilgsnio bus aišku – "Polo” traukia akį. Salonas iš tiesų to vertas. Čia optiškai bei lytėjimui patrauklūs paviršiai. Polo "Trendline" rieda. Filmukas apie naująjį Volkswagen Polo.

Polo pirmą kartą buvo pagamintas 1975 metais, Susiję Volkswagen Group modeliai apima Škoda Fabia , SEAT Ibiza ir Audi A1 .

2001 metų rugsėjį pristatytas naujas Polo dalinosi savo platforma su Seat Ibiza Mk3 ir Škoda Fabia modeliais. Iš išorės naujasis Polo išsiskiria apskritais priekiniais žibintais panašiais į Lupo modelio.

Mini SUV stiliaus CrossPolo portalo Mark IVF taip pat buvo gaminamas kaip perėmėja Polo Fun.

Polo yra kompaktiškas automobilis, su tradicine skersai montuojama variklio ir priekinių ratų pavara . Mark I Polo atėjo tik su keturių cilindrų benzininių variklių, tačiau Mark II, dyzelinis variklis buvo pasiūlyta pirmą kartą, tačiau tik tam tikrose rinkose, kiti laukti iki Mark III "starto. Srovės diapazonas apima trijų ir keturių cilindrų benzininių ir dyzelinių variklių įvairovė.

Ankstyvi versijos naudojamas keturių greičių mechanine pavarų dėže , o dabartinis automobilis yra su šešių greičių mechanine arba penkių greičių automatine pavarų dėže . Pakabos sistema visuose modeliuose naudoja visiškai nepriklausoma MacPherson statramstis priekinė pakaba, ir Tvist šviesų galinė pakaba . Dauguma modelių naudoti diskiniai stabdžiai priekyje ir galinius būgniniai stabdžiai , nors kai kurie naujausi modeliai turi visų apvalių diskinius stabdžius.

2010 metų kovo 11, Volkswagen Pietų Afrika paskelbė, kad Volkswagen Citi Golf yra pakeista Mk 4 Polo Polo Vivo versiją.

2007, "Volkswagen" premjera jos BlueMotion asortimentą su mažesnes dujų emisijas ir aukštos degalų taupymą dėmesio.

  • Mechanika Skaidrės
  • MS PowerPoint 6780 KB
  • 2016 m.
  • 24 puslapiai (672 žodžiai)
  • Matas
  • Volksvagen Polo automobilis skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Volksvagen Polo automobilis skaidrės. (2014 m. Spalio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/volksvagen-polo-automobilis-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 20:46
×