Volkswagen golf 2002m. 1,9 tdi (ahf) abs (su esp) sistemos tyrimas


Sutrumpinimų sąrašas. Įvadas. Abs sistemos veikimo principas ir ją sudarančių komponentų techninės charakteristikos. Aprašomo automobilio techniniai duomenys. ABS ir ESP sistemos. ABS ir ESP veikimo principas. Techniniai komponentai ir jų parametrai. Abs su esp sistemos diagnostika ir remontas. ABS su ESP sistemos veikimo algoritmas. ABS su ESP sistemos diagnostika. Ratų greičio jutiklių diagnostika. Relių diagnostika. Elektroninio valdymo bloko diagnostika. Stabdžių pedalo pozicijos jungtuko diagnostika. Įspėjamosios lemputės jungtuko diagnostika. Sistemos gedimai ir jų kodai. ABS su ESP sistemos remontas. Principinė schema. Darbų saugos reikalavimai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiame kursiniame darbe išanalizavau „Volkswagen Golf“ 2002m. 1,9 TDI ABS (stabdžių anti blokavimo sistema) su ESP (elektroninė stabilumo programa) sistemą. Pateikiau atskirai, tiek ABS, tiek ESP veikimo principus, bei kartu sudėjus. Sudariau lentelę, kurioje išvardinau ABS su ESP komponentus ir jų parametrus, negana to, sudariau šios sistemos veikimo algoritmą. Darbe yra pateikti kai kurių komponentų diagnostikos (patikrinimo) būdai, išvardyti visi galimi šios sistemos gedimai (klaidos), bei jų šalinimo būdai. Įdėta yra ir principinė ABS (su ESP) sistemos schema su visomis išvardytomis reikšmėmis. Ir galų galiausiai yra pateikti darbo saugumo reikalavimai, kurių turi laikytis darbuotojas beatliekantis visus darbus susijusius su šia sistema.

  • Microsoft Word 1020 KB
  • 2014 m.
  • 29 puslapiai (3678 žodžiai)
  • Kolegija
  • Julius
  • Volkswagen golf 2002m. 1,9 tdi (ahf) abs (su esp) sistemos tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Volkswagen golf 2002m. 1,9 tdi (ahf) abs (su esp) sistemos tyrimas. (2014 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/volkswagen-golf-2002m-19-tdi-ahf-abs-su-esp-sistemos-tyrimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 16:40
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo