„Volvo group“ įmonės darbuotojai


Apie įmonę Istorija Vizija ir. Apie įmonę. Didžiausia Švedijos įmonė Gamina transporto priemones automobilius. Istorija. M. Įmonė įkurta kaip „SKF“ antrinė įmonė. Vizija ir siekiai. Būti įmone, gaminančia tvirčiausias ir saugiausias transporto priemones. Indėlis į visuomenę. Būti etiškiems ir laikytis taisyklių Laikytis antikorupcinės. Ekonominės vertės kūrimas. Kurti darbo vietas  Investuoti. Finansinai rezultatai. Organizacinė struktūra. Volvo etiškiausių įmonių saraše. Jie yra įsipareigoję etikos kodekso laikytis kasdieniniame darbe. Volvo nuostatos. Darbas drauge Pagarba žmogaus. Išvados. Šaltiniai.


Apie įmonę Istorija Vizija ir siekiai Indėlis į visuomenę Ekonominės vertės kūrimas Finansinai rezultatai Organizacinė struktūra Volvo estiškiausių įmonių saraše Volvo nuostatos Išvados.

Būti įmone, gaminančia tvirčiausias ir saugiausias transporto priemones.

Būti etiškiems ir laikytis taisyklių Laikytis antikorupcinės, antimonopolinės ir sąžiningos konkurencijos politikos Plėtoti mūsų saugumo viziją Pagerinti tiekimo grandinę Dalyvauti dialoge su suinteresuotais asmenimis.

Kurti darbo vietas  Investuoti į infrastruktūrą ir ateities mobilumą  Perduoti technologijas ir žinias  Padėti viešajam sektoriui.

Jie yra įsipareigoję etikos kodekso laikytis kasdieniniame darbe. Tai yra be galo svarbu sėkmingam ,,Volvo“ darbui. Etikos principai be išlygų privalomi visiems ,,Volvo Group“ darbuotojams, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje jie dirbtų ir kokias pareigas užimtų.

  • MS PowerPoint 856 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (303 žodžiai)
  • Universitetas
  • Elvinas
  • „Volvo group“ įmonės darbuotojai
    10 - 1 balsai (-ų)
„Volvo group“ įmonės darbuotojai. (2018 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/volvo-group-imones-darbuotojai.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 07:06
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo