Volvo smart car


Volvo smart car. Lane Departure. Blind Spot System (BLiSCity Safety. Collision Alert with Full Auto Braking. Adaptive Cruise Control. Brilliant beams. Speed reader. Go with the flow. Back-up driver. Crosswalk attendant. Rear-end defender. Volvo protingas automobilis. Vocabulary. References.

Įmantri signalizacija perspėja jei jūs pakeitėte kelio juostą be perspėjimo.Tai turėtų jus sustabdyti nuo nutolimo į priešpriešinę juostą ir kitų sužeidimų. Tai labai lengvai hipnotizuoja ilgose kelionėse, todėl net ir patys budriausi vairuotojai tampa zombiais po 500 kilometrų.

Šviesos diodai įmontuoti į vidinę šoninio veidrodėlio pusę mirksi jeigu kas nors yra jūsų aklojoje zonoje, todėl, kad jūs žiūrėsite į veidrodėlį norėdami persirikiuoti, ši sistema įspės jus, jei ji manys, kad jūs nematote pasislėpusio dviratinko šalia jūsų. Galima sakyti, kad tai šiek tiek erzina. Automobilis mano, kad jūs nežinote savo aplinkos, todėl ji veikia bet kada įpatingai mieste. Iš pradžių tai taip erzina, kad jūs galite norėti išjungti viską, tačiau su trupučiu ištvermės viskas pamažu tampa aišku.

Tai kažkas be ko negalima įsivaizduoti automobilio. Mes kiekvienas žinome kas gali per neapsižiūrėjimą netikėtai atsitrenkti į automobilį, kuris netikėtai sustojo prieš jus. Ši sistema pirmiausia įspėja jus garsiu pypsėjimu, jei jūs nieko nedarote „Miesto saugumas“ pats išmeta inkarą. Susidūrimo perspėjimas veikia ir su automobiliais ir su žmonėmis ir sumažindamas greitį iki 30 km/h sustabdo automobilį sumažindamas žalą. Jeigu tai yra susiję su pėsčiaisiais tai galima apibūdinti kaip skirtumą tarp gyvenimo ir mirties.

Tai reiškia, kad kelyje viršijant greitį jūsų Volvo jus įspėja jei jūs esate per arti prieš jus esančio automobilio ir panaudos stabdžius, jei jūs pats nestabdysite.

Gali nustatyti ir pamiršti įprastą greitį, bet jeigu kas nors staigiai persirikiuoja į jūsų juostą prieš jus, jūsų Volvo panaudoja stabdžius, todėl jūs išlaikote saugų atstumą. Jei jūs patenkate į kamštį jūsų automobilis jums primena apie saugią distanciją. Pradedant sustoti jusm nereikia siekti pėdalo. Ši sistema yra nerami, jums reikės priprasti prie jos. Patariama pasitikėti savo sveiku protu.

  • Anglų kalba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (1472 žodžiai)
  • Mindaugas
  • Volvo smart car
    10 - 3 balsai (-ų)
Volvo smart car. (2014 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/volvo-smart-car.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 14:57
×