Vožtuvai namų darbas


Pagal kokius požymius simboliais išskiriami slėgio reguliatoriai. Kada dviejų slėgių vožtuvo IR funkcija išėjime yra slėgis. Kada persijungiančiojo vožtuvo ARBA funkcija išėjime yra slėgis. Kada pasiekiamas greito išmetimo vožtuvo didžiausias efektas. Kokie prietaisai naudojami suslėgto oro debito keitimui ? Trumpai juos apibūdinkite. Kokia slėgio reguliavimo vožtuvų paskirtis. Kam naudojami slėgio ribojimo vožtuvai. Kas yra slėgio relės ir kam jos naudojamos. Kokie slėgio reguliavimo prietaisai vadinami kombinuotais. Iš ko sudaryta pneumatinė laiko relė.

Kai suslėgtas oras teka per vožtuvą tik tuomet, kai į abu įėjimus yra pasiųsti valdymo signalai. Jei signalas veikia tik vienamę iėjime, tai jis pats nutraukia oro tekėjimą. Kai vienodo slėgio signalai siunčiami į abu X ir Y įėjimus, vėlesnysis signalas patenka į išėjimą. Jei signalai yra skirtingų slėgių, didesnio slėgio signalas užblokuojamas, o mažesnio slėgio signalas veikia išėjimo porte kaip išėjimo signalas.

Kai suslėgtas oras veikia pirmajame įėjime, vožtuvas uždaro antrajį. Elemento išėjime suformuojamas signalas. Jei oro tekėjimo kryptis pasikeičia t.y. iš cilindro ar skirstytuvo šalinamas oras, persijungiantysis vožtuvas, oro slėgio palaikomas, išlieka toje pat padėtyje.

Didžiausias efektas būna, kai greito išmetimo vožtuvas montuojamas visai šalia cilindro arba tiesiai ant jo.

Jie paprastai naudojami kaip apsauginiai vožtuvai. Jie neleidžia slėgiui sistemoje viršyti nustaytą, maksimaliai leistiną reikšmę, atsidaro išėjimo vožtuvas, ir oro perteklius išmetamas į atmosferą.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (323 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edita
  • Vožtuvai namų darbas
    10 - 4 balsai (-ų)
Vožtuvai namų darbas. (2015 m. Rugsėjo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/voztuvai-namu-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 18:38
×