Vp formulavimo ir įgyvendinimo procesai


Socialinė moralinė. Dėmesys vertybėms. Faktų ir vertybių tarpusavio priklausomybė. Orientavimasis į dabartį ir praeitį. Vertybių dvilypumas.

E. Rogers ir J. Dearing siūlo skirti tris darbotvarkių rūšis: žiniasklaidos, viešąją ir politinę. Jų atlikti tyrimai rodo, kad darbotvarkės formavimas yra interaktyvus procesas. Žiniasklaida daro poveikį viešajai darbotvarkei, pastaroji turi įtakos politinei darbotvarkei.

1.Žiniasklaidos pagalba yra itin svarbi srytis kuri gali padėti greičiau susirasti darbą ar įstaigai surasti reikiamą darbuotoją.Itin svarbus laikrasčiai ,kurių skiltyse „siūlo darbą“, nuolat pateikiama informacija kokiose vietose reikalingi darbuotojai.Taip pat svarbus ir internetiniai puslapiai,pvz Tertitorinės darbo biržos ,juose nuolat galima rasti įvairios informacijos ,apie darbuotojų kvalifikacijos kursus,taip pat kursus kurie neturi jokios profesijos. žiniasklaida atlieka svarbų vaidmenį sudarant problemos sprendimo darbotvarkę,nes žiniasklaida iškelia tam tikrus faktus,kartias nenaudingus viešosioms instancijoms ir jos yra priverstos ieškoti sprendimo kaip spręsti problemą.

2.Viešoji ,tai pats svarbiausias darbotvarkės aspektas.Nes nagrinėjant nedarbo problemą ,viešoji po daugiausia nulemia šios problemos išspendimą.Visų pirma viešoji politika viešai išdėsto savo aiškų požiūrį i susidariūsią problemą ir patiekia sprendimus jai spręsti.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (1005 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabrielė
  • Vp formulavimo ir įgyvendinimo procesai
    10 - 5 balsai (-ų)
Vp formulavimo ir įgyvendinimo procesai. (2015 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/vp-formulavimo-ir-igyvendinimo-procesai.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 01:58
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo