Vp44 skirstomojo tipo degalų įpurškimo siurbliai


Vp44 remontas. Vp44 siurblio remontas. Vp44 siurblys. Vp44 siurbliu remontas. Vp44 sandara. Ar gaminami siurbliai vp44. Vp44 siurblio nustatymas. Vp44 kuro siurblys. Kuro siurblys vp-44. Vp 44 gedimai.

Įvadas. Teorinė metodologinė dalis. Radialinio skirstomojo tipo įpurškimo siurblio didelio slėgio vp. Konstrukcija ir veikimas. Remonto sąvokos. Praktinė dalis. Vp. Sudedamųjų dalių darbo sąlygos ir galimi gedimai įvertinant eksploatavimo sąlygas. Remonto technologijų apžvalga. Technologinė dalis. Mazgo remonto technologija. Remonto įrangos ir įrakių parinkimas. Remoto technologinės kortelės sudarymas. Darbo, priešgaisrinės ir gamtosaugos reikalavimai. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Viso to galima išvengti, vairuojant tik techniškai tvarkingą ir saugų automobilį. Siekiant sumažinti kenksmingų išmetamų dujų kiekį, o taip pat didėjant reikalavimams dėl dyzelinių automobilių kuro sąnaudų mažinimo, buvo pradėtos gaminti ir tobulinti maitinimo sistemos.

Nuo automobilių techninės būklės tiesiogiai priklauso eismo saugumas, gamtos užteršimas, žmonių sveikata, degalų sąnaudos ir išlaidos automobiliams eksploatuoti. Taigi, jie turi būti visada techniškai tvarkingi.

Techninės priežiūros atlikimo dažnumas nustatomas remiantis techniniais žinynais, kurie yra sudaryti kiekvienos markės ir modelio automobiliui arba naudojant specialias programas, kurias turi specializuoti autoservisai – atstovybės. Bet yra ir universalių programų, kurias naudoja kiti servisai tai: Autodata, Workshop, Tolerance data.

Tikslas: išanalizuoti VP44 skirstomojo tipo degalų įpurškimo siurblių technologijas.

  • Transportas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 3323 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (3927 žodžiai)
  • Universitetas
  • Erikas
  • Vp44 skirstomojo tipo degalų įpurškimo siurbliai
    10 - 2 balsai (-ų)
Vp44 skirstomojo tipo degalų įpurškimo siurbliai. (2013 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/vp44-skirstomojo-tipo-degalu-ipurskimo-siurbliai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 15:34
×