VPN ir MPLS



Šiuolaikiniame versle keliami aukšti reikalavimai visų informacijos išteklių apsaugos sistemoms. Didelis apsauginių programinių sprendimų mobilumas ir išplečiamumas, pritaikant įvairioms sisteminėms - techninėms sistemoms, įdiegimo, sukonfigūravimo ir eksploatavimo paprastumas, galimybė jas valdyti derinant su centralizuota apsaugos strategija – tai svarbūs stambių korporacijų, taip pat vidutiniojo ir smulkaus verslo įmonių keliami reikalavimai.
įmonių tinkle esančių informacijos išteklių apsaugos ir atviraisiais tinklais perduodamos informacijos apsaugos sprendimai gali būti realizuoti panaudojant taivanio firmos zyxel sertifikuotus vpn produktus, kuriuose naudojama technologija firewall – saugiai sąveikai su išorine aplinka ir izraelio firmos alladin elektronines leksemas [e-token] – tinklo vartotojų tapatybei patvirtinti.
Nedidelėms įmonėms, naudojančioms iki dešimties tinklo punktų, tinka vpn produktai su patogia grafine sąsaja, kuriuos galima konfigūruoti vietoje, nenaudojant centralizuoto valdymo. Vpn (virtual private network) – virtualus privatus tinklas. Tai šifruotas ir saugus vietinių kompiuterių tinklų bei nutolusių vartotojų sujungimas per internetą. Kompanijai augant, vpn technologija leidžia nesudėtingai didinti pajėgumą ir pereiti prie centralizuoto valdymo.
šiame referate bus pateikti įvairioms paskirtims naudojami tipiniai sprendimai, kurie daugiausia priklauso nuo: verslo procesų specifikos su lanksčiai taikoma apsaugos strategija. Siūlomiems sprendimams galima naudoti šiuos produktus, turinčių šias galimybes: .
Informacijos apsauga, nepriklausanti nuo jos perdavimo būdų ir aplinkos (palydovigarantuota apsauga nuo informacijos perėmimo ir pakeitimo ne tik išorinėse jungtyse, beatskirų vpn vartotojų tapatybės patvirtinimas, panaudojant b kai verslas yra išskirstytas ir valdomas iš keleto biurų, reikia ne tik apsaugoti kiekvieną iš tokių skyrių, bet ir sujungti visus juos į sistemą su bendra informacine erdve.
Siūlomas sprendimas saugaus korporacinio tinklo perimetrui sudaryti remiantis vpn technologija. Sprendimas pagrįstas tuo, kad kiekvieno biuro tinklo kompiuterių tinklo apsaugai ir apsaugai nuo neleistino pasinaudojimo iš išorinių tinklų naudojama programinė įranga vpn-office . Duomenų srautui tarp centrinio biuro ir filialų apsaugoti kiekviename vietinio tinklo šliuze įdiegiama vpn-office , paslepianti biurų tinklų schema.
Tokio sprendimo privalumas yra išplečiamumas – prieigą tolimiesiems ir mobiliesiems vartotojams galima suteikti tuomet, kai to prireikia.
- Microsoft Word 279 KB
- 2011 m.
- 23 puslapiai (6563 žodžiai)
- Deividas
-