VSDF įmokos FA ir jų vykdomai veiklai


Įvadas. Sąvokos. Fondo biudžetas. Pajamos. Išlaidos. Nauda fa mokant įmokas į vsdf. Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetas. Paslaugoms draustiems psd asmenims. VSD bei PSD mokesčių sistemos. Valstybinio socialinio draudimo įmokos (vsd). Privalomojo sveikatos draudimo įmokos (psd). Gpm. Mokesčiai susiję su darbuotojo atlyginimu pagal darbo sutartį. Įregistravus individualią veiklą pagal pažymą. Praktikos dalis. Išvados. Literatūros sąrašas.


Reikia suprasti, kad nesvarbu, ar darbo sutartis yra sudaroma su ta įmone, kurioje dirba darbuotojas, ar ne. Jis gali dirbti vienoje įmonėje, o darbo sutartį pasirašyti su kita, nes vis tiek toks darbuotojas turi darbdavį ir sodros mokesčiai skaičuojami atsižvelgiant į šį faktą.

pajamoms iš paskirstytojo pelno taikomas 20 proc. pajamų mokesčio tarifas.

Gyventojų pajamų mokestis – 15%. Šis mokestis keliauja į valstybės biudžetą.

Sveikatos draudimas (PSD) – 6%. Mokestis patenka į PSDF biudžetą.

„Sodros“ įmoka (VSD) – 27,98%. Pagrindinis „Sodros“ biudžeto pajamų šaltinis. (Dažnai Sodros mokestis nurodomas kaip 30,98%, kartu su sveikatos draudimo įmoka.

Koks bus NPD 2017 metais tikslių duomenų kol kas nėra, tačiau pagal esamus planus tikimasi, jog pagrindinis neapmokestinamasis dydis bus didinamas nuo 200 EUR iki 310 EUR, o papildomas dydis už vaikus bus didinamas nuo 120 EUR iki 200 EUR.Metinis NPD (2016)

  • Microsoft Word 51 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3416 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evelina
  • VSDF įmokos FA ir jų vykdomai veiklai
    10 - 1 balsai (-ų)
VSDF įmokos FA ir jų vykdomai veiklai. (2017 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/vsdf-imokos-fa-ir-ju-vykdomai-veiklai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 15:22
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo