Vu meter. Garso lygio indikatorius


Vu meter schema. Vu meter principine schema. Garso ligio indikatorius. Kompiuterio garso plokštės scemos. Darau elektronikos kursinius. Vu kursinis darbas. Paprastas vu meter. Vu meter veikimas. Garso lygio indikatoriaus schema. Vu indikatoriai su tranzistoriais.

Užduotis. Įvadas. Schemos darbo modeliavimas.
Išvados. Naudota literatūra. Sudaryti VU meter principinę schemą ir paaiškinti jos veikimo principą bei nurodyti elementus sudarančia schemą. Schema galima sudaryti patogią kompiuterinę programą. Paruošti neilga, bet suprantamą ataskaitą.

Vu meter tai kitaip tariant garso lygio indikatorius, šitas dalykas daugiau skirtas muzikos mėgėjams,kuriems gali kartais prireikti pigaus ir paprasto įrenginio, leidžiančio matuoti garsinių signalų lygius. Jo panaudojimo galimybės yra pakankamai plačios. Mano surinktas prietaisas maitinamas bus nuo 5V maitinimo šaltinio, tam gali būti panaudotos baterijos ar USB jungtis,ar dar koks prietaisas kuris duoda mums 5V. VU meter schema jungiama prie bet kokio garso šaltinio tai gali būti ir kompiuterio garso plokštės ar tai namų kino ar muzikinio centro, na kur noras bus ten bus galima pajungt . Surinkta schema veikia iš karto nieko jam programuot ar ką nors papildomo daryt nereikes. Šis prietaisas pagyvina mano kasdieninį gyvenimą.

  • Microsoft Word 2273 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (792 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jaroslav
  • Vu meter. Garso lygio indikatorius
    10 - 1 balsai (-ų)
Vu meter. Garso lygio indikatorius. (2012 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/vu-meter-garso-lygio-indikatorius.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 23:12
×