Vykdymo mechanizmo tyrimas laboratorinis darbas


Elektrotechnikos laboratorinis darbas.

Laboratorinis darbas Nr. Darbo tikslas. Teorinė dalis. Darbo rezultatai. Reikia pakeisti variklio apvijų galus. Valdymo dalys. Laikant nuspausta mygtuka varyklis sukasi. Valdymo dalys , su užsiblokavimu. Valdymo dalys , su užsiblokavimu ir išjungimo mygtuku. Valdymo dalys , su užsiblokavimu , išjungimo mygtukais ir krypties keitimu. Be apsaugos. Valdymo dalys , su užsiblokavimu , išjungimo mygtukais ir krypties keitimu. Su apsauga.


3.7 Variklio konstrukcija: Dvifazis asinchroninis variklis statoriuje turi dvi apvijas, perstumtas erdvėje 90°. Viena apvija yra darbinė, o kita – valdymo. Darbinė apvija skirta kintamai maitinimo įtampai, o kita – valdymo signalui. Rotorius turi užtrumpintą apviją. Prie apvijų prijungiamos kintamos įtampos, kurių fazių skirtumas 90°. Jos sukuria besisukantį magnetinį lauką.

3.8 Taikymo pavizdys: Tokie varikliai dažnai naudojami automatikos sistemose ir vadinami vykdymo varikliais. Darbo metu jie keičia sūkių dažnį ir kryptį.

Vykdymo mechanizmo tyrimas laboratorinis darbas. (2016 m. Gegužės 30 d.). http://www.mokslobaze.lt/vykdymo-mechanizmo-tyrimas-laboratorinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:11