Vynas pristatymas


Vyno pristatymas. Esė apie vyno kultura. Vynu pristatymas. Skaidres vynas. Referatai apie vyno patiekima. Vyno imone skaidres. Vyno gamyba skaidres. Vynas ppt. Patiekalas skaidres.

Vyno taurės. Baltajam vynui. Raudonajam vynui. Portveinui. Šampanui. Vynų pateikimas su valgiais. Pagrindinės vyno ir maisto derinimo taisyklės. Keli patarimai. Tik paisydami šių vyno profesionalų pasiūlytų taisyklių, jūs galėsite pajusti natūralių vynų lengvą skonį, chereso subtilybes ar desertinių vynų sodraus skonio niuansus. Nepajusite tikrojo vyno skonio, jei užkandžiausite salotomis, kuriose per daug acto, rūgščiais citrusiniais vaisiais, riebia rūkyta žuvimi, kava ar šokoladu. Vyno skonį taip pat keičia kepiniai bei patiekalai, pagardinti cinamonu. Vyno ir maisto derinimas - tai menas, kuriame, rodos, viskas taip paprasta, ir kartu labai sudėtinga. Kaip ir kiekviename mene, taip ir vyno bei maisto derinime atsiskleidžia skirtinga kultūra, skirtingi žmogaus įpročiai bei pomėgiai.

VV - 2/1 grupės studento Manto Bračo.

Vynų pateikimas su valgiais, įpilimas į taures.

Keli patarimaiKai vynas pilamas į taures, jos nepakeliamos nuo stalo.Jeigu nenorite pralieti pro šalį, prieš atitraukdami butelį nuo taurės, truputėlį jį pasukite. Jei vis dėlto varva, nušluostykite kaklelį servetėle po kiekvienos taurės.Jeigu vaišinate labai sezoniniu (vintage) vynu, įdėkite butelį į specialią pintinėlę. Pintinėlėje butelis bus šiek tiek pakrypęs ant šono. Palikite vyną šitaip vienai dienai, kad ant dugno nugultų nuosėdos. Tada vynas atkemšamas ir ant stalo laikomas toje pintinėlėje su į viršų atsukta etikete.Vyno taurės laikomos už kojelės viršutinės dalies. Šitaip baltasis vynas neatšyla, be to, galėsite mėgautis raudonojo vyno spalva.Nors per kokteilių valandą leidžiama prašyti ledo į taurę, niekada to nedarykite per vakarienę, nes šeimininkas ir šeimininkė gerai apgalvojo visą vyno gėrimo ritualą.

  • Kulinarija Skaidrės
  • MS PowerPoint 87 KB
  • 2011 m.
  • 11 puslapių (430 žodžiai)
  • Vynas pristatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Vynas pristatymas. (2011 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/vynas-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 11:05
×