Vyriškas pedikiūras


Vyriškas pedikiūras. Pedikiūras vyrams –. Ko tikėtis iš pirmojo pedikiūro? Nesvarbu ar. Anatominiai vyrų pedikiūro ypatumai. Remiantis kai kuriais anatominiais vyrų odos ypatumais. Kodėl vyrams reikia daryti pedikiūrą? Asmens kojų odą reikia nuolat prižiūrėti. Namų priežiūra vyrų kojoms. Kasdien plaukite kojas ir keiskite kojines. Procedūros ypatumai vyrams. Vyrų ir moterų pėdų higieninio gydymo metodai mažai skiriasi.


Pedikiūras vyrams – procedūra, kurios metu didžiausias dėmesys skiriamas gydomajam aspektui. Tai daugiau higieninė nei estetinė procedūra, todėl daugybei vyrų ji yra tiesiog būtina, ypač jei vargina nuospaudos, šiurkšti pėdų oda ar įaugę nagai. Reguliariai atliekant pedikiūrą jūs ne tik išspręsite daugelį savo pėdų problemų, bet ir puikiai atsipalaiduosite. Po procedūros kojų nagai ir pėdos atrodys dailūs ir tvarkingi, o jūs jausitės pailsėję. Vyriškų grožio paslaugų spektras nuolat plečiasi: jau nė vieno nebestebina kūno plaukelius šalinantys, barzdas salonuose dailinantys, mezoterapiją plaukams ar manikiūrą besirenkantys vyrai. Tačiau pedikiūrui ryžtasi nedaugelis – arba nemato poreikio, arba nedrįsta, bet tik po procedūros supranta, kad buvo verta, o ir baimintis visiškai nebuvo priežasties.

Nesvarbu, ar pasirinkote saloną, įsikūrusį netoli darbo ar namų esančiame prekybos komplekse, ar SPA centre viešbutyje, kuriame ilsitės savaitgalį, procedūra niekuo nesiskirs: atvyksite, pasiraitosite kelnes, būsite pasodinti į specialią kėdę ir pėdas pamerksite į šilto vandens vonelę. Kitas 30–60 min., priklausomai nuo pasirikto pedikiūro tipo, bus: Apkarpomi nagai, jiems suteikiama forma. Prireikus nagų paviršius poliruojamas koreguojant spalvą ir suteikiant blizgesio. Neskausmingai pašalinamos besislepiančios tarp jūsų nagų ir odos nuospaudos. Nuo kojų pirštų ir padų pašalinamas negyvos odos sluoksnis – pėdos pasieks tokį švelnumo lygį, kokio niekada nesitikėjote.

  • MS PowerPoint 98 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (642 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Deimantė
  • Vyriškas pedikiūras
    10 - 2 balsai (-ų)
Vyriškas pedikiūras. (2020 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/vyriskas-pedikiuras.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 28 d. 04:36
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo