Vyriškumo paskirtis


Vyriskumo paskirits. Įvadas. Šiuolaikinėse šeimose vyrauja investicija į savo vaikus. Kokį pasaulį mes paliekame savo vaikams ir kokius vaikus paliekame pasauliui – svarbus klausimas. Auklėjimas. Dabartinėje pedagogikoje vyrauja narcizmas – savimyla ir kitų dėmesio reikalavimas. Sūnus narcizas reikalauja dėmesio ir jis norėdamas į save atkreipti dėmesį padarys bet ką. „Man reikia dėmesio“ Nuotrauka iš ilolnow. Com. Meilė ir dėmesys turi būti puoselėjama. Normalia pedagokia auklėtas vaikas geba dalintis savo dėmesiu. „Linksmas vaikas“ Nuotrauka iš idomybes. Pasmama. Lt. Atnešė 6 metų. „Snaigė“ Nuotrauka iš zarasai. Lt. Vyriškumo paskirits. Vyras neturi būti narcizas, jis turi dalintis savo meile. Sūnų reikia auklėti taip, jog jis gebėtų dalintis savo dėmesiu. Vyras turi būti kūrėjas, kurti šeimą. „Perduoda estafetę“ Nuotrauka iš ec. Europa. Eu. Tėvas sūnui perduoda dalį savo charakterio bruožų. Vyras turi būti kovotojas prieš blogį. „Gėris prieš blogį“ Nuotrauka iš gyvenimo. Lt. Sūnus mokosi iš tėvo – kas yra bloga ir kas yra gera. Vyras turi būti nepasiduodantis, kovojantis dėl savo įsitikinimų, šeimos. „Tvirtas vyras“ Nuotrauka iš 15min. Lt. Vienas iš svarbiausių vyro bruožų yra užsispyrimas. Šaltiniai.

Šiuolaikinėse šeimose vyrauja investicija į savo vaikus. Bet ar į vaikus investuojama teisingai?

„Investicija“ Nuotraukau iš ekonomika.balsas.lt.

„Narcizas“ Nuotrauka iš eli.mama.lt.

Meilė ir dėmesys turi būti puoselėjama, turi būti ja dalijamasi, tai yra narcizmo priešingybė.

„Linksmas vaikas“ Nuotrauka iš idomybes.pasmama.lt.

Atnešė 6 metų sūnelis savo iškarpytą snaigę ir kai tėtis jį pagyrė jis atnešė ir savo 4 metų sesės „iškramtytą“ snaigę ir taip pat parodė tėčiui – tai yra gebėjimas dalintis dėmesiu.

Vyras turi būti kūrėjas, kurti šeimą, perteikti sūnui didvyriškumo samprata, charakterį, perduoti vyriškumo estafetę.

„Perteikia didvyriškumą“ Nuotrauka iš mattyphotography.com.

Tėvas sūnui perduoda dalį savo charakterio bruožų. Nesvarbu kiek žmonių jį vadins liurbiu, nevykeliu, bomžu, sūnus į jį žiūrės kaip i superherojų. Sūnus žiūri, kaip jus elgiatsi jo tėvas įvairiose situacijose, mokosi iš jo. Reikia, kad rėvas rodytų sūnui tik teigiamą pavyzdį.

„Gėris prieš blogį“ Nuotrauka iš gyvenimo.lt.

  • Tikyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1986 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (456 žodžiai)
  • Denas
  • Vyriškumo paskirtis
    10 - 8 balsai (-ų)
Vyriškumo paskirtis. (2015 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/vyriskumo-paskirtis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 09:44
×