Web puslapio reikalavimų specifikacija


Reikalavimų specifikacijos dokumentas. Terminų žodynas. Projekto apribojimai. Apribojimai sprendimui. Funkciniai reikalavimai. Sistemos loginis modelis. Panaudos atvejų diagramą. Aprašyti kiekvieno proceso scenarijai. Prisijungimas vartotojas jungiasi prie sistemos suvedęs savo prisijungimo vardą ir slaptažodį. Registracija neregistruotas vartotojas turi užsiregistruoti. Įrašo paieška vartotojas suveda savo norimą paieškos žodį ir laukia kol jam atsiras sąrašas su įrašais, jei ieškomi įrašai yra, sistema juos parodo, jei nėra - sistema parašo, jog irašų nerasta. Įrašų peržiūra paspaudus ant norimo įrašo parodomas filmo aprašymas bei komentarai. Komentarų rašymas įrašus galima komentuoti naudojant facebook. Įrašo kūrimas vartotojas gali susikurti savo įrašą, užpildęs visus reikalingus laukus įrašo kūrimo formoje ir tada sistema sukuria įrašą. Įrašo redagavimas vartotojas norėdamas kaip nors pakeisti ar ištrinti savo sukurtą įrašą, redaguoja savo įrašą ir jį išsaugo. Įrašo viešinimas vartotojas pasidaro savo įrašą privačiu, jeigu jis nori kad kiti vartotojai nematytų paieškoje to įrašo, pažymėjęs specialę varnelę, kurdamas arba redaguodamas savo įrašą. Vartotojo ištrynimas administratorius gali ištrinti nusižengiančius vartotojus, jis pasirenka vartotoją ir jį ištrina. Komentarų ištrynimas moderatorius gali trinti komentarus, kurie nusižengia taisyklėms arba yra necenzūriniai, jis pasirenka komentarą ir ištrina jį. Atsijungimas vartotojas norėdamas atsijungti nuo sistemos nuspaudžia „Atsijungti“ mygtuką ir sistema jį atjungia. Kiekvieno proceso veiklos diagramos. Prisijungimas. Registracija. Paieška. Įrašo kūrimas. Įrašo redagavimas. Įrašo peržiūra. Įrašo viešinimas. Vartotojų trynimas. Komentarų rašymas. Komentarų trynimas. Atsijungimas. Nefunkciniai reikalavimai. Reikalavimai sistemos išvaizdai. Reikalavimai panaudojamumui. Reikalavimai veikimo charakteristikoms. Reikalavimai sistemos priežiūrai. Reikalavimai saugumui. Projekto išeiga. Egzistuojantys sprendimai. Naudotojo dokumentacija ir apmokymai. Perspektyviniai reikalavimai.

Gairė, žyma (angl. tag) – žodis kuris priskiriamas duomenų bazės įrašui ir pagal kurį vykdoma paieška.

Naršyklė (angl. browser) – programa kuri naudojama naršymui internete.

Domenas (angl. domain) – nuolatinis nekeičiamas kompiuterio vardas internete (pvz.: labas.lt).

Galimybė komentuoti neprisijungusiam ir prisijungusiam naudotojui, bei naudojant facebook ir pranešti moderatoriui apie blogą įrašą.

Vartotojas pateikęs savo registracijos vardą ir slaptažodį gali prisijungti ir pamatyti savo filmų duomenų bazę ir anketą.

Prisijungimas: vartotojas jungiasi prie sistemos suvedęs savo prisijungimo vardą ir slaptažodį. Sistema patikrina įvestus duomenis ir jeigu duomenys teisingi sistema jį prijungia, jei neteisingi – neprijungia.

Registracija: neregistruotas vartotojas turi užsiregistruoti. Tam padaryti jis užpildo tam skirtą registracijos formą, sistema patikrina ar visi laukai yra užpildyti teisingai ir užregistruoja vartotoją, jei užpildyti ne visi reikalingi laukai ar klaidingai užpildyti, tada sistema parašo, jog yra klaidų ir vartotojas turi užpildyti klaidingus laukus per naujo.

Įrašo paieška: vartotojas suveda savo norimą paieškos žodį ir laukia kol jam atsiras sąrašas su įrašais, jei ieškomi įrašai yra, sistema juos parodo, jei nėra - sistema parašo, jog irašų nerasta..

  • Informatika Namų darbas
  • Microsoft Word 430 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1011 žodžiai)
  • Augustė
  • Web puslapio reikalavimų specifikacija
    10 - 10 balsai (-ų)
Web puslapio reikalavimų specifikacija. (2015 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/web-puslapio-reikalavimu-specifikacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 16:05
×