White Tie stilius


„ White Tie “ „ White Tie “. Ką dėvėti Frakas turi būti juodas , atlasiniais arba šilkiniais atlapais. Pačiu audiniu trauktomis sagomis. Kelnės turi būti aukštos. Dviem šilinėmis juostelėmis. Negalima dėvėti diržo , vietoj jo galima dėtis petnešas. Privaloma dėvėti baltus marškinius su apykakle lenktais kampeliais ir klastuota krūtinėle. Juosmo suveržiamas juoda atlasine juosta arba apsivelkama balta liemenė. Baltos arba juodos spalvos peteliškė. Dėvėti juodos odos batus su juodais raišteliais. Juodos vakarinės kojinės. Laikrodis su grandinėle ir sąsagos.


„White Tie“ - oficialiausias ir prabangiausias aprangos kodas iš visų. Jeigu gautame kvietime yra nurodytas šių dviejų žodžių pavadinimas, atidžiai rinkitės aprangą. Tokia oficiali apranga yra skirta einant į iškilmingus priėmimus, pobūvius ar svarbius renginius. Taipogi šio aprangos kodo drabužius yra siūloma rinktis tuomet, kai ketinate apsilankyti teatre. Tačiau šiais liberalesniais, šiuolaikiniais laikais tai yra retenybė ir matoma tik karališkosiose, valstybinėse ar dovanų ceremonijose, rutuliuose ar banketuose.

Privaloma dėvėti baltus marškinius su apykakle lenktais kampeliais ir klastuota krūtinėle (marškinių sagos galima pasirinkti pagal savo skonį, tačiau tai turi atitikti eleganciją), juosmo suveržiamas juoda atlasine juosta arba apsivelkama balta liemenė (taip, kad būtų matomas marškinėliai), o liemens apačia neturėtų išsikišti. Po fraku vilkima baltos arba juodos spalvos peteliškė.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (317 žodžiai)
  • Universitetas
  • Miroslav
  • White Tie stilius
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
White Tie stilius. (2019 m. Spalio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/white-tie-stilius.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 08:41
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo