Wifi baterijų įkroviklis


Projekto aprašymas. Tikslas. Prekės aprašymas. Prekės/ paslaugos apibūdinimas. Prekės išskirtinumas. Prekės pozicionavimas (kokia vertė/nauda vartotojui). Kaina, kurią pasiruošę mokėti potencialūs klientai. Efektyviausi reklamos kanalai. Kainos ir jos poveikio klientui nustatymas. Numatoma produkto savikaina. Prekės kaina ir poveikis potencialiems klientams. Paskirstymo kanalų apibūdinimas. Kanalų tinklas. Vartotojų pasiskirstymas. Prekę siūlysiančios įstaigos, parduotuvės ir kt. Rinkos tyrimas. Panašių produktų pasiūla. Išskirtinumo pranašumas. Prekė. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Reklamos biudžetas. Literatūra.


Kuo toliau, tuo labiau šių laikų technologijos tobulėja bei atsiranda vis naujesnių, modernesnių technologijų. Wi-fi baterijų įkroviklis – įdėja, kuri sutaupytų laiką ir išlaidas. Tai prietaisas, kuris pasitelkiant maršrutizatorių (routerį), leistų prijungti keletą įrenginių ir tuo metu jų baterijas krauti.

Iš tikrųjų, autoriai teigia galintys kontroliuoti mažą kamerą, 20 pėdų atstumu nuo maršrutizatoriaus. Kamerai naudojant wi-fi signalus ir kraunant kondensatorių, kamera taip gali nufotografuoti vieną nuotrauką kas 35 minutes. Taigi, tai yra įmanoma.

Galima tiekti energiją prietaisui naudojant wi-fi ryšį. Techniškai, būtų įmanoma pakrauti išmanųjį telefoną. Vis dėl to, kamerai reikalinga, tik 10.4 mJ (milidžiaulių) užfiksuoti vienam kadrui. Jeigu, tai naudočiau 35 minutes, tai gaučiau vidutiniškai apie 4.95x10-6 vatų energiją.

Telefonui reikalingas apytiksliai 1 vatas, kad jis veiktų, kad viskas būtų aiškiau, tai yra apie milijoną kartų daugiau energijos, nei sunaudoja kamera. Wi-fi krovimas veikia, bet jis realiai negali krauti telefono.

Spėjama ateityje jūsų telefonas bus kraunamas jau daugelį metų egzistuojančiais wi-fi signalais.

  • Inžinerija Referatas
  • Microsoft Word 79 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (738 žodžiai)
  • Universitetas
  • Linas
  • Wifi baterijų įkroviklis
    10 - 5 balsai (-ų)
Wifi baterijų įkroviklis. (2016 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/wifi-bateriju-ikroviklis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 02:29
×