Windows 8 versijos. detalus aprašymas


Kuris "Windows 8" versija yra skirtas Jums? Langai RT vs "Windows Windows 8 Edition. Trumpa versija. "Windows 8". "Windows 8 Pro. "Windows 8 Enterprise. Langai RT. Regioniniai apribojimai ir variantų. Lietuviškas striapsnis apie winVisiškai nauja vartotojo sąsaja. Dvilypis „Metro“ veidas. Kam skirti „Windows 8“? Viskas „debesyse“. Vienas esminių sistemos patobulinimų – integracija su „debesijos“ paslaugomis, tokiomis kaip internetinis diskas „Sky Drive“. Išmanus aplikacijų tinklas. Greiti ir takūs. „Microsoft“ tiki, kad ateityje vartotojai siųsis „Windows“ programas iš vienos vietos – interneto parduotuvės „Windows Store“. Nauja „Internet Explorer“ versija. „Internet Explorer 10“ turės du veidus, vienas iš kurių bus skirtas valdymui pirštais. Dovanėlės ambicingiems vartotojams. Pagaliau „Microsoft“ rado laiko kardinaliai pakeisti ir „Task Manager“ išvaizdą ir funkcionalumą. Atsparesnė kenkėjams. Iki pašaknų pritaikyti verslui. Baigiamasis žodis. "BitLocker" ir "BitLocker To Go". Paleisti iš VHD. Klientas Hyper-V. Failų užšifravimo sistema. Remote Desktop (hostWindows 8" ir "Windows RT skirtumai paaiškino. Rodiklių Boot Up, PCMark, naršyklė, kodavimas. Rodiklių "Excel" failo kopiją, Žaidimų. Greičiau, lėčiau, geriau?

Nuo veiklos požiūriu "Windows 8 pasiūlyti tvirtą pagrindą nuo get-go. Nors yra tik keli pasirinkite sritys, kuriose jis yra greitesnis nei Windows 7, mes džiaugiamės, kad jis galės atitikti visur kitur.

Žvelgiant toliau už gaires, daugiau poliruoti nei "Windows 7" "Windows 8 atrodo, net jei jūs planuojate gyventi ant darbastalio ir nėra pernelyg mėgsta Pradėti ekrane, bendras naudojimas yra lygesnė ir atrodo, kad greičiau,Windows 8, kuri radau labiausiai pastebimas mūsų šiek tiek underpowered Athlon II X4 sistemos. Jei nieko, tai puiki pradžia, dabar metro / Modernaus stiliaus turės įrodyti, kaip cross-platform OS, kuri susituokia darbalaukyje, nešiojamas kompiuteris ir planšetiniai kompiuteriai.

  • Informatika Konspektas
  • Microsoft Word 2853 KB
  • 2014 m.
  • 41 puslapis (7359 žodžiai)
  • Kasia
  • Windows 8 versijos. detalus aprašymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Windows 8 versijos. detalus aprašymas. (2014 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/windows-8-versijos-detalus-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 23:49
×