X įmonės darbuotojų motyvavimo sistema


X įmonės darbuotojų motyvavimo sistema. Įvadas. Motyvacija. Motyvavimo priemonės. X įmonės pristatymas. Darbuotojų motyvavimo priemonės įmonėje. Galimybės, kurias suteikia darbas. Darbuotojams svarbiausi poreikiai darbe. Kilimas karjeros laiptais, kaip vienas iš darbo motyvatorių. Galimybės tobulėti, kaip vienas iš darbo motyvatorių. Įdomus darbas, kaip vienas iš darbo motyvatorių. Draugiškas kolektyvas, kaip vienas iš motyvatorių dirbti geriau. Įmonės tradicijos – kaip vienas iš darbo motyvatorių. Aukštesnis atlyginimas – vienas iš darbo motyvatorių. Išvados. Dėkoju už dėmesį.


Tyrimo objektas: Darbuotojų motyvacinė sistema. Praktikos darbo tikslas – išanalizuoti įmonės darbuotojų motyvacinę sistemą ir parengti siūlymus jos gerinimui. Darbo uždaviniai: 1. Išanalizuoti žmogiškųjų išteklių motyvacinę sistemą teoriniu aspektu; 2. Išnagrinėti įmonės darbuotojų skatinimo priemones. 3. Įvertinti darbuotojams taikomos motyvacinės sistemos veiksmingumą. Darbo tyrimo metodai: 1. Mokslinės literatūros šaltinių analizė. 2. Duomenų apibendrinimas ir sisteminimas. 3. Anketinė apklausa.

Įmonė įsteigta 1994 m. birželio 7 d. Viena didžiausių ir moderniausių spaustuvių Lietuvoje, pirmaujanti tarp įmonių saugios spaudos gamintojų Baltijos šalyse. Įmonė valdoma: 1. Visuotinio akcininkų susirinkimo. Vienintelis akcininkas - „Semlex Group” (Belgija). 2. Paskirto administracijos vadovo.Generalinis direktorius V. M. Darbuotojai. Įmonėje šiandieną dirba 268 darbuotojai.

Įmonės netiesioginis materialinis skatinimas: a) išduodami mobilūs telefonai (darbuotojams, kuriems jie reikalingi) ir padengiama dalis mokesčių už juos priklausomai nuo pareigų; darbuotojai tarp savęs kalba nemokamai; b) skiriamas tarnybinis automobilis. Vadovaujantiems darbuotojams – svarbiausiųjų skyrių vadovams skiriamas tarnybinis automobilis (apmokant kuro išlaidas); c) kuro išlaidos už savo automobilį. Tam tikrai daliai darbuotojų apmokamos kuro išlaidos už savo automobilį (pagal sutartį); d) darbuotojų apmokymas (už įmonės ribų arba kviečiami lektoriai į įmonę) vyksta pagal metų pradžioje personalo tarnybos sudarytus planus ir patvirtintą biudžetą.

  • MS PowerPoint 317 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (571 žodžiai)
  • Justina
  • X įmonės darbuotojų motyvavimo sistema
    10 - 4 balsai (-ų)
X įmonės darbuotojų motyvavimo sistema. (2016 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/x-imones-darbuotoju-motyvavimo-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 02:11
×