X įmonės informacijos srautų analizė


Įvadas. Duomenų srautų diagramos. Esybių – ryšių diagrama. Išvados.

Uždaroji akcinė bendrovė „Revijoma“ įkurta 1996 m. liepos 17 d. Įmonės registravimo adresas yra: Kairiškių kaimas, Akmenės rajonas. Gyvulių skerdykla yra Užventės kaime, Mažeikių rajone. UAB „Revijomai“ priklausanti kavinė yra adresu: Virvytės g. 1, Užventės kaimas, Mažeikių rajonas. Jai vadovauja direktorė Regina Katkauskienė ir direktorius komercijai Viktoras Katkauskas.

Įmonės kodas – 253068210, PVM mokėtojo kodas – LT530682113.

UAB „Revijomos“ pagrindinė veikla yra gyvulių supirkimas, gyvulių skerdimas, mėsos apdorojimas. Įmonė mūsų šalies rinkai tiekia šviežią atšaldytą mėsą, gaunamą tik iš Lietuvoje užaugintų gyvulių.

2006 m. lapkričio mėn., UAB „Revijoma“ įsigijo komercinės paskirties pastatą, esantį Virvytės g. 1, Užventės kaime, Mažeikių rajone. Pastatą suremontavo ir įkūrė kavinę „Zaventę“. Su ES pagalba įsigijo visą būtiną virtuvės techniką.

Įmonėje dirba 17 darbuotojų: skerdykloje dirba 7 darbuotojai, o kavinėje 10 darbuotojų. Įmonėje vyrauja draugiška atmosfera, pasitikėjimas tarp darbuotojų.

Išanalizavus įmonės veiklą lyginami veiklos rezultatai. Efektyvumo, pelningumo, likvidumo rodiklių rezultatai nagrinėjami analizės atlikimo metu. Svarbu paminėti, kad įmonės veiklos analizę atliekame nesvarbu,ar įmonė dirba pelningai ar nuostolingai. Lyginant 2010 metus su 2012 metais bendrasis pelningumas sumažėjo, bet padidėjo grynasis pelningumas. Išaugo pardavimo pajamos, o kartu ir išlaidos sąnaudoms.

Įmonės ekonominiai rodikliai yra svarbus informacijos šaltinis. Suteikia informacijos investuotojams, bankams ir labai naudinga vadovams. Ji padeda nustatyti pranašumus ir trūkumus konkurencingoje rinkoje.

  • Microsoft Word 170 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (929 žodžiai)
  • Kolegija
  • Giedrė
  • X įmonės informacijos srautų analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
X įmonės informacijos srautų analizė. (2015 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/x-imones-informacijos-srautu-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 10:37
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo