X įmonės logistikos sistema ir jos tobulinimo galimybės


Logistikos savarankiškas darbas.

Įvadas. Krovinio apibūdinimas, įpakavimas ir žymėjimas. Maršruto parinkimas. Transporto rūšies parinkimas. Pakrovimas/iškrovimas. Vežimo laiko paskaičiavimas. Vežimo kainos paskaičiavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Iš Tauragės į Vaducą (Lichtenšteinas) nuvežti baldų komplektą. Krovinio matmenys – ilgis 4m, plotis 1,5m, aukštis 1,4m, svoris 600 kg.

Baldų komplektas gabenamas ant europalečių kartono dėžėje, tvirtinama metalinėmis arba plastikinėmis tvirtinimo juostomis. Transporto priemonė papildomai neženklinama. Už ženklinimą ant pakuotės atsakingas gamintojas.

Iš šių trijų maršrutų pasirinkau antrą (Tauragė – Lenkija – Vokietija – Austrija – Lichtenšteinas - Vaducas), nes, mano manymu, tai greičiausias maršrutas nuvežti krovinį. Maršrutas sudaro 1726 km ir užima apie 18h 14min (pagal programą).

DAF Euro5 sunkvežimio tentinės puspriekabės matmenys: ilgis 13,6 m, plotis 2,45 m, aukštis 2,65 - 2,7 m

Pasirinkau šį sunkvežimį su tentine puspriekabe, todėl kad įmonės priimdamos užsakymus ir veždamos krovinį (net ir užimantį mažai vietos), atgal dažniausiai grįžta pilnai pakrauta puspriekabe. Tai atneša įmonėms pelną net ir važiuojant į vieną pusę tuščia puspriekabe.

Didelė mobilizacija. Galimybė reaguoti operatyviai į pasikeitimus suteikia automobilių transportui konkuruoti su kitomis transporto priemonėmis;

Manevringumas, kurį sąlygoja gerai išvystytas kelių tinklas ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje;

X įmonės logistikos sistema ir jos tobulinimo galimybės. (2016 m. Balandžio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/x-imones-logistikos-sistema-ir-jos-tobulinimo-galimybes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 06:23