X įmonės teisines bazės analizė


Imoniu teisine baze. Referatas apie teisine baze. Individualios įmonės buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė. Sunkvezimiai referatai. Buhalterine imones analize. Individualio imones finansu analize. Buhalterijos imoniu analize. X imoneje finansine ir buhalterine apskaita. Kodėl pasirinkote būtent indvidualios įmones tipą. Kodėl pasirinkote šią įmonę.

Įvadas. Individualios įmonės steigimas. Individualios įmonės nuostatai. Steigimo seka. Individualios įmonės savininkas. Individualios įmonės valdymas. Individualios įmonės turtas. Individualios įmonės buhalterinė apskaita ir finansinė atskaitomybė. Įmonės darbuotojai. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Darbo sutartys. Išvados. Literatūros sąrašas.

Visais laikais žmonės ieškojo veiklos, kuri galėtų padėti jiems pagerinti gyvenimo sąlygas. Vieni jų ieško darbo, kiti – mokosi, kad turėtų galimybę ateityje, įgiję vertingų žinių, kovoti dėl geresnių darbo vietų, treti - patys įkuria individualias įmones, teikiančias paslaugas ar gaminančias prekes, reikalingas žmonėms, tokiu būdu patys imdamiesi verslo. Aš nusprendžiau kurti individualia veikla dėl vienos priežasties. Individualios įmonės steigimui numatyta daug paprastesnė ir mažiau kainuojanti procedūra.

Galimi du verslo pasirinkimo variantai. Vienas jų – steigti įmonę, kuri savo veiklos rinkoje neturėtų konkurentų arba jų turėtų nedaug. Tačiau tai yra labai brangus ir rizikingas dalykas, reikalingos labai didelės investicijos. Aš pasirinkau antrąjį variantą – steigti įmonę, kuri turėtų daugiau konkurentų, tačiau turėtų geresnes sąlygas atsiradimui ir plėtimuisi negu pirmuoju variantu. Mano steigiama veikla neturi originalios verslo idėjos, tokių įmonių Lietuvoje gana daug. Aš šį trūkumą bandysiu kompensuoti ir tuo pačiu konkuruoti su panašaus tipo įmonėmis savo originaliais darbo sprendimais, geresne technika. Mano įmonė versis krovinių transportavimu Lietuvoje. Įmonė priklausys paslaugas teikiančių įmonių tipui. Pasirnikau būtent šią veiklos sritį, nes manau, kad įmanoma sėkmingai įsikurti ir konkuruoti su įmonėmis, teikiančiomis krovinių vežimo paslaugas Lietuvoje. Mūsų firmos sunkvežimių tipai leidžia privažiuoti ir sunkiai prieinamose vietose. Kroviniai pervežami saugiai ir greitai. Sunkvežimiai su izoterminiais kėbulais pervežant neleidžia kroviniui sušlapti ar kitaip jį paveikti gamtos sąlygomis. Jie yra su liftais, kurie leidžia užsikelti ir sunkiasvorius, nedidelio gabarito krovinius. Sunkvežimiai be liftų gale sukelia daug nepatogumų pakraunant, bei iškraunant krovinius. Visi bendrovės gabenami kroviniai yra apdrausti. Vilkikuose įmontuotos palydovinės sekimo sistemos bet kurio metu nustato automobilio ir krovinio buvimo vietą. Nuolat atnaujinamas įmonės vilkikų ir puspriekabių parkas, krovinių gabenimui naudojami ne senesni nei metų automobiliai, tad krovinių pervežimas su mūsų sunkvežimiais yra patogus.

Didesnę įmonės užsakymų dalį turėtų sudaryti užsakymai krovinius pervežti iš klaipėdos miesto ir jo rajono ribų į klaipėdos miesto, jo apskrities ar kitų Lietuvos miestų teritorijas. Tačiau prieš imantis verslo, reikia jį įte individuali įmonė – tai neribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo.

  • Microsoft Word 80 KB
  • 2010 m.
  • 13 puslapių (2806 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sigita
  • X įmonės teisines bazės analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
X įmonės teisines bazės analizė. (2010 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/x-imones-teisines-bazes-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 02:57
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo