X ir Y kartų skirtumai


X ir y kartų skirtumai. (konfliktai) X karta Y karta Skirtumai Konfliktai Išvados Literatūra. X karta (1964-1983 m. Tai viena maištingiausių. Labai savarankiški, veržlūs žmonės svajoja apie prasmingą karjerą. Y karta (1984-2003 m. Interneto socialinių. Darbe Y karta yra profesionalūs ir kompetentingi specialistai veiklūs. Konfliktai. Dėl šeimos kūrimo – X kartos atstovai savo vaikus. Konflikto eskalavimas – priklauso nuo konflikte dalyvaujančių asmenų būdo.


X karta; Y karta; Skirtumai; Konfliktai; Išvados; Literatūra.

Dėl šeimos kūrimo – X kartos atstovai savo vaikus, giminaičius ar pažįstamų ratę esančius Y kartos atstovus spaudžia greičiau susituokti ir kurti šeimą. Dažnai šeimos susibūrimuose išgirsi, „gal pagaliau jau pasipiršo?“, „tai kada vestuvės?“, „tai kada bus anūkai“, „gal jau laikas pradėt gyvent kartu?“ ir pan. DĖL BŪTINO STOJIMO Į AUKŠTĄJĄ IŠKART PO MOKYKLOS BAIGIMO – X kartos atstovai nori, kad jų vaikai turėtų išsilavinimą, kuris jiems padėtų susikurti geresnę ateitį. Y kartos atstovai baigę mokyklas ne visada būna apsisprendę, ką nori studijuoti. Jie nori pasidaryti „gap year“ ir atrasti savo kelią, pleti akiratį, savanoriauti, keliauti ir išbandant save naujose srityse, tačiau tėvam tai atrodo, kaip laiko švaistymas. PER DIDELIS INTERNETO IR SOCIALINIŲ TIKLŲ NAUDOJIMAS –.

Konflikto eskalavimas – priklauso nuo konflikte dalyvaujančių asmenų būdo.

  • MS PowerPoint 558 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (729 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neda
  • X ir Y kartų skirtumai
    10 - 1 balsai (-ų)
X ir Y kartų skirtumai. (2019 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/x-ir-y-kartu-skirtumai.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 18 d. 00:03
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo