XXI a. organizacija


XXI a. Organizacija. Organizacijos įvaizdžio kūrimas tampa plačiai nagrinėjama tema. Žmonių kolektyvas, susidaręs arba sudarytas tam tikrai veiklai ar darbui. Organizacija yra. Orientuota į tikslą Socialinė sistema Techninė sistema Struktūrizuota ir integruota sistema. Organizacijos tikslo ir užduoties esmė. Tikslas – rezultatas, kurį reikia arba numatoma pasiekti per tam tikrą apibrėžtą laikotarpį. Tikslų ir užduočių rengimo eiga. Nustatomi pirminiai tikslai, tai kolektyvinis užduočių formulavimas. Organizacijos tikslai ir rodikliai. Organizacijos sferos, kurioms yra priskirti uždaviniai ir rodikliai. Organizacijos. aplinka. Tiekėjai ir žaliavos. XXI a. svarstomi pokyčiai. Autokratinis valdymo stilius bus pakeistas į komandinį valdymo stilių. Naujas požiūris į valdymą. Suprantama, kad nėra vienintelio teisingo vadovavimo stiliaus ir personalo valdymo būdo. Išvados. XXI amžiaus organizacijos.


Orientuota į tikslą Socialinė sistema Techninė sistema Struktūrizuota ir integruota sistema.

Tikslas – rezultatas, kurį reikia arba numatoma pasiekti per tam tikrą apibrėžtą laikotarpį. Užduotis – ką reikia padaryti, kad būtų pasiektas tikslas. Tiksliau tariant nustatomi tikslai ir uždaviniai.

Nustatomi pirminiai tikslai, tai kolektyvinis užduočių formulavimas. Organizacija turi visus informuoti apie iškelta uždavinį. Svarstymas, kiekybiniai užduočių rodikliai, konsultacijos ir žinoma ištekliai. Kai užduotis jau parengta vyksta kontrolė ir tikslinimas. Galiausiai įvykdymo įvertinimas bei išvados ateičiai.

Organizacijos sferos, kurioms yra priskirti uždaviniai ir rodikliai. Finansinė padėtis. ūkinė veikla Vartotojų aptarnavimas.

XXI amžiaus organizacijos užduotis, tai – ką reikia padaryti, kad būtų pasiektas tikslas. Tiksliau tariant nustatomi tikslai ir uždaviniai. Svarbiausia užsibrėžti savo tikslus ir uždavinius ir juos bandyti įgyvendinti nuosekliai ir eilės tvarka.

  • MS PowerPoint 53 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (380 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rokas
  • XXI a. organizacija
    10 - 1 balsai (-ų)
XXI a. organizacija. (2017 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/xxi-a-organizacija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 19 d. 15:51
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo