Xxi amžiaus jaunimas žalingų įpročių pinklėse


21 amziaus jaunimas. Jaunimas ir sveikas gyvenimo budas referats. Zalingu iprociu prevencija prezentacija. Rasyniai 21 amziaus jaunimas. 21 amziaus jaunimas - kas tai ? rasinys. Jaunimas be zalingu iprociu. Zalingu iprociu prevencija referatas.

Xxi amžiaus jaunimas žalingų įpročių pinklėse. Žalingi įpročiai, kas tai? Žalingi įpročiai pasižymi daugeliu konkrečių bruožų, kurie nebūdingi kitiems įpročiams. Rūkymo poveikis sveikatai. Nuodingos medžiagos išsiskiriančios rūkymo metu. Kaip mesti rūkyti? Kaip padėti metančiam rūkyti? Alkoholis ir jo poveikis sveikatai. Kodėl paaugliai rūko ir vartoja alkoholį? Mitai apie alkoholį. Narkotikai bei jų poveikis sveikatai. Istorijos, pasakojimai. Pagalba žmonėms, turintiems problemų dėl narkotikų. Literatūra.

Žalingi įpročiai, kurių poveikis prganizmui priešingas negu higienos įpročių. Jie kliudo tobulėti, žaloja sveikatą, trumpina amžių, trikdo darbinę bei kūrybinę veiklą. Žmonės dažnai puikiai žino, kaip kuris nors žalingas įprotis atsiliepia sveikatai, bet negalima jam atsispirti. Mokslininkų teigimu, rūkalius savo gyvenimą sutrumpina vidutiniškai devyneriais metais. Taigi žalingi įpročiai yra tokie žmogaus veiksniai, kurie žaloja jo fizinę ir psichinę sveikatą, neleidžia sulaukti tokio amžiaus, kurio paprastai sulaukia kiti tos visuomenės nariai. Be to jie trukdo sėkmingai atskleisti save kaip asmenybę, kaip visuomenės narį.

  • Sveikata Referatas
  • Microsoft Word 122 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (4039 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Xxi amžiaus jaunimas žalingų įpročių pinklėse
    10 - 2 balsai (-ų)
Xxi amžiaus jaunimas žalingų įpročių pinklėse. (2013 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/xxi-amziaus-jaunimas-zalingu-iprociu-pinklese.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 01:57
×