Yamaha Aerox motorolerio pristatymas


Yamaha Aerox pristatymas.


Yamaha Aerox modelio motorolerio istorija tęsiasi gana senai. Pirmas modelis su 50 cm3 pasirodė 1997 metais. Tuo metu tai buvo didelis pasisekimas sukurti šį modelį. Jo sportinė konsepcija nustatė naujus standartus 50 cm3 klasėje. Skysčiu aušinamas variklis siūlo puikias tendencijas, nelanksti ir stabili važiuoklė, kad jaustumeis puikiai kelyje.

Motoroleriui sukurtas stilingas kėbulas, kėbulo smulkmenėlės kurios pabrėžia aprato išskirtinumą. Apdailos lygis buvo atsižvelgtas į kiekvieną detalę. Visi 13 colių ratai buvo sumontuoti su plačiomis, žemo profilio padangomis. Galinė padanga 140 mm pločio. Bendras dydis leido motoroleriui išsiskirti iš daugelio kitų.

Taip pat nebuvo pamiršti ir praktiniai elementai. Po sėdyne padaryta toks talpus bagažas, kad jame telpa vairuotojo šalmas. Aerox tapo ikona, kuri gaminama daugiau nei dešimtmetį. Vairuotojai ypač paauglystės amžiaus itin pamėgo Yamaha gamintojo produktą, todėl didžioji dalis mieste riedančių motorolerių yra Aerox modelio.

Per eilę metų pasikeitė ir keletas techninių dalykų. Vienas iš jų yra išmetamosios dujos. Taip pat su kiekvienais metais keitėsi ir motorolerio dizainas bei grafika.

Uždegimo žvakė yra svarbus variklio komponentas kuris nesunkiai patikrinamas. Uždegimo žvakių būklė gali nurodyti variklio būklę. Ideali spalva balto porceliano aplink elektrodo centrą yra vidutinė spalva. Tai pasako, kad būklė yra normali. Patariama nebandyti diagnozuoti problemų patiems.

  • Mechanika Referatas
  • Microsoft Word 763 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (867 žodžiai)
  • Edgaras
  • Yamaha Aerox motorolerio pristatymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Yamaha Aerox motorolerio pristatymas. (2016 m. Vasario 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/yamaha-aerox-motorolerio-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:56
×