YouTube technologijos patobulinimas


Inovacinis projektas. Mūsų idėja. Mūsų inovacinis projektas - YouTube technologijos patobulinimas. Produkto aprašymas. Nuotolinio 3D mokymo sistema – tai interneto technologijų pagrindu sukurta mokymo sistema. Pranašumai ir savybės. Dalyviai turi galimybę bendrauti su dėstytoju ir tarpusavyje. Rinka. YouTube technologiją, priklausančią Google IT korporacijai. Politiniai veiksniai. Lietuva įžengė į itin sparčios kaitos. Socialiniai veiksniai. Kursų vedėjams bei kūrėjams nereikia jaudintis dėl nepalankios mokymosi įstaigos demografinės padėties. Technologiniai veiksniai. Augantis visuomenės kompiuterinis raštingumas. Ekonominiai veiksniai. Šiuolaikinės ekonomikos pobūdis sąlygoja gebėjimų. Privalumai. Nereikia keisti gyvenimo. Akinių gamyba. Pirmiausiai reiktų akinių.


Mūsų inovacinis projektas - YouTube technologijos patobulinimas, interaktyvūs mokymai - seminarai 3D formatu su inovaciniais akiniais.

Nuotolinio 3D mokymo sistema – tai interneto technologijų pagrindu sukurta mokymo sistema. Nuotoliniai mokymai – tai į virtualią erdvę (šiuo atveju YouTubes pagalba) perkelti kvalifikacinių ir bendrinių kompetencijų seminarai.

Dalyviai turi galimybę bendrauti su dėstytoju ir tarpusavyje, vykdyti darbą grupėse. Visa tai įmanoma specialios YouTube sukurtos ir įdiegtos programos bei šiems apmokymams sukurtiems ir pritaikytiems akiniams (atvaizduojantiems 3D formato vaizdus, su kamera, mikrofonu). Užduotys gali būti formuojamos atsižvelgiant į konkrečioje veikloje pasitaikančias ar pagal apibendrintą patirtį išgrynintas situacijas. Seminaruose turi galimybę dalyvauti tik registruoti vartotojai. Studijos iš bet kurios vietos ir bet kuriuo laiku galimybė.

Pirmiausiai reiktų akinių šabloną, kuris bus mūsų akinių rėmelis. Tada pagaminti rėmelius iš plastiko. Akinių stiklams prireiks skirtingų peršviečiamų A4 formato plastiko lakštų: raudono ir mėlyno. Pagamine rėmelius, reikia idėti stiklus į jiems skirtas vietas, bei integruoti vaizdo kamerą, mikrofoną, Trimačio vaizdo rinka jau dabar gali pasiūlyti 3D vaizdo plokštes, specialias programas, kurių pagalba jūsų kompiuterių monitoriai su 3D akiniais gali atvaizduoti 3D formato vaizdą, o taip pat ir monitorius.

  • Technologijos Skaidrės
  • MS PowerPoint 984 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (510 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vika
  • YouTube technologijos patobulinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
YouTube technologijos patobulinimas . (2017 m. Spalio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/youtube-technologijos-patobulinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 09:47
×