Žaidimai ir 9-10 klasių mokinių laisvalaikis


Įvadas. Populiariausių žaidimų dešimtukas. Žaidimų aprašymas. Anketų analizė. Žaidimo reikšmė. Išvados. Literatūra. Priedai.


Žaidimai lauke: ,,Bulvė“, futbolas, tinklinis, įvairios estafetės. Loginio mąstymo žaidimai:)

Kortomis per kompiuterį ir kortomis paprastai. Žaidžiu biliardą. Žaidžiu kompiuterinį žaidimą ,,Sims2‘‘.

Nežaidžiu kompiuterinių žaidimų. Žaidžiu kašį, futbolą, beisbolą. K- mėtyti krepšinio kamuolį į lauką. F- spardyti kamuolį ir įmušti į vartus B-reika atmušti kamuoliuką su lazda, ir apibėgti kuo daugiau bazių.

Nežaidžiu jokių kompiuterinių žaidimų. Žaidžiu ,,Kojinuką‘‘. Nusibraižom kvadratus ir ant asfalto spardau kamuolį. ,,Kvartalą‘‘ Gaudynės po visą rajoną.

Kortom- reikia išsidalinti kortas ir žaisti:) Tinklinis- mušinėti su kamuoliu draugų rate.

Kompiuterinis žaidimas ,,The Sims2‘‘- susikuri šeimą, uždirbinėji pinigus. Šiaip linksmas žaidimas laiką prastumti. Kompiuterinis žaidimas ,,ICY TOWER‘‘- bėgi ir šokinėji laiptukais (su žmogeliuku) WII kompiuteriu žaidžiu ,,tenisą‘‘ turi pultelį ir nukreipęs į televizorių užsimoji kaip su rakete ir muši kamuoliuką. Futbolas lauke spiri kamuolį į vartus.

Kompiuterinius žaidimus. ,,Mario“, ,,Steel“ - ten reikia pereiti kambarius. Renkant pinigus. ,,ICY TOWER“ dažniausiai reikalingas vienas mygtukas. Badmintoną- per tinklą mušinėjam musytę. Kortomis- Dažniausiai ,,Durnių‘‘, ,,Šlapią vištą‘‘, ,,Eik žvejot‘‘.

Kompiuterinius žaidimus. ,,Sims2“. auginti ir valdyti šeimą. Pet society auginti ir valdyti gyvūnėlį. Mario bėgti, rinkti pinigus, pereiti levelius. ,,ICY TOWER“. Šokinėti kuo greičiau. Kieme mušinėjame kamuolį; panašiai kaip tinklinį. Bulvę.

,,Race Driver Grid“ - automobilių lenktynės. ,,Lineage2“ –standartinis. ,,MMORPG“ - žudai monstrus, keli lygį. Dar kieme lošiam kašį.

Žaidžiu telefoninį žaidimą- ,,Finger‘‘ Šio žaidimo esmė- kuo greičiau atbėgti iki finišo. Bėgama 100 metrų. Jis žaidžiamas pirštais braukiant per telefono ekraną. Vietoje kojų bėgi pirštais.

Žaidžiu ,,My Brute“ žaidimo esmė kovojant su kitais žaidėjais keli savo lygį. Taip gauni įvairių ginklų ir taip toliau.

Krepšinis- esmė įmesti į krepšį ir taip surinkti kuo daugiau taškų.

Krepšinį ir Futbolą. Krepšinis- mesti kamuolį į krepšį. Futbolą- spirti kamuolį į vartus.

Dažniausiai stalo (,,Alias“) Žaidimas komandoje, turi apibūdinti žodį savo komandos draugui, kad jis atspėtų.

Naršyklinis- ,,My Brute“. Žaidimo esmė kovojant su kitais žaidėjais kelti savo lygį. Gauni naujų ginklų.

Nežaidžiu šiuo metu kompiuterinių žaidimų. Dažniausiai savo laiką praleidžiu su draugais ir žaidžiame krepšinį arba futbolą.

Stalo žaidimai. Monopolis –reikia kuo daugiau žaidėjų nukovoti. Iš interneto puslapio King.com Bulvė- žaidimas su kamuoliu, kuo greičiau pašalinti kitus dalyvius Greitas- žaidimas su kamuoliu, kuo greičiau įmesti ir pašalinti kitus dalyvius.

  • Lietuvių kalba Referatas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (2225 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Tomas
  • Žaidimai ir 9-10 klasių mokinių laisvalaikis
    10 - 3 balsai (-ų)
Žaidimai ir 9-10 klasių mokinių laisvalaikis. (2016 m. Liepos 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/zaidimai-ir-9-10-klasiu-mokiniu-laisvalaikis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 06:33
×