Žaidimai su kūdikiu


Žaidimai su kūdikiu. į ką svarbu atsižvelgti žaidžiant su jais. Svarbu kūdikį ne. Manote, žaisti galima tik su ūgtelėjusiu vaikučiu. Keisdami sauskelnes. Paguldykite vaikutį ant pilvelio ir delnu glostydami nugarytę. Paguldę vaiką ant nugaros rankytes švelniai kryžiuokite ties krūtine. Jei yra galimybė, virš vystymo lentos pakabinkite ryškių spalvų balioną. Mažylis guli ant nugaros, glostykite jo pilvuką „Šiūru šiūru bambą. Visiems mažyčiams patinka linguoti, suptis, skristi. Pažintiniai žaidimai. Tegul sūnelis arba dukrytė pačiupinėja samanas – mažiems vaikučiams labai patinka. Duria! Leisk vaikui paliesti rožių ar erškėčių spyglius. Jeigu vaikas jau moka sėdėti, sausu ir šiltu oru galima pažaisti smėlio dėžėje. % informacijos apie išorinį pasaulį mažyliui suteikia regėjimas. Šiltas vėjelis. Jeigu jis pučia, paimk vaikutį ant rankų ir sakyk „Jauti. Ryški saulutė. Tegul tavo atžalėlė ja šiek tiek pasimėgauja. Linksmas lietutis. Jeigu pasivaikščiojimo metu ėmė lyti, neskubėk slėpti vaikučio ir bėgti namo. Lavinamieji žaidimai. Žaislų slėpynės. Paslėpk nedidelį žaisliuką, pavyzdžiui, po servetėle. Atkreipk vaikučio dėmesį į visus aiškius ir intensyvius garsus.

Linksmas lietutis. Jeigu pasivaikščiojimo metu ėmė lyti, neskubėk slėpti vaikučio ir bėgti namo. Tegul vanduo šiek tiek pakapsi ant sūnelio arba dukrytės veiduko, rankučių. Įgarsink tai: „Žiūrėk, lietutis kapt kapt... Kapt ant rankutės... O dabar ant nosytės... Šlapia?“ Namuose būtinai primink, kaip švietė saulutė, pūtė vėjas ir lijo. Tokie užsiėmimai vaikams yra daug smagesni ir mielesni, negu atitinkamų paveiksliukų žiūrinėjims.

Jojame! Mėgstamas visų sėdėti mokančių vaikučių žaidimas – „jodinėjimas“ ant tėvelio sprando. Tačiau tai ne šiaip pramoga, bet ir labai naudingas lavinamasis užsiėmimas (ypač – gryname ore). Visų pirma, išsiplečia regos laukas, vaikas gali stebėti, kas vyksta aplinkui. Antra – tokia padėtis nėra labai stabili, todėl mažylis turi stengtis išlaikyti pusiausvyrą.

  • Pedagogika Skaidrės
  • MS PowerPoint 5764 KB
  • 2014 m.
  • 40 puslapių (625 žodžiai)
  • Ausra
  • Žaidimai su kūdikiu
    10 - 4 balsai (-ų)
Žaidimai su kūdikiu. (2014 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/zaidimai-su-kudikiu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 12:30
×