Žaidimai vaikams


Judrieji žaidimai vaikams. Imitaciniai zaidimai vaikams. Judrieji zaidimai. Zaidimai vaikams apie saule. Puodas daga zaidimas. Zaidimas vaikams lietus. Žaidimai vaikams vėjas. Zaidimai judrieji apie sviesofora. Imitaciniai zaidimai. Judrusis žaidimas vaikams apie boruže.

Žaidimai 3-6 metų vaikams. Tinkame žaisti vaikams darželyje ar su kitais vaikais.
Kūrybiniai žaidimai:. Vaidmeniniai. Parduotuvė. Nunešk dovaną. Laiškanešys. Zoologijos sodas. Nusipirksime karolius.
Draminiai. Undinėlės gyvenimas. Kaip laikais? Gražuolė ir jos istorija. Lėlių susitikimas. Ranka- kaukė. Profesija. Režisūriniai. Kirpyklėlė. Lapė šeimininkė. Katinas ir kačiukas. Antelė ir ančiukai.
Konstrukciniai. Šuo ir kaulas. Du iš trijų. Gaisrininkai. Sankryža. Šviesoforas. Žaidimai pagal taisykles:.
Didaktiniai. Ką surado šuniukas? Ką su kuo? Kas kuo minta? Lėlytė onytė eina pasivaikščioti. Apsirenk tinkamai.
Judrieji. Garniai. Paliesk. Laukinių vakarų vėjas. Saulė ir lietus. Gudrioji lapė. Tradiciniai / liaudies. Lauminėjimas. Sietai. Puodas dega. Skarelės gaudymas. Voras ir musė.
Imitaciniai. Raganėlė. Vėjas. Daryk taip, daryk šitaip. Visi kartu. Boružė.
Kompiuteriniai žaidimai. Literatūra.

Pirkėjai ateina į parduotuvę ir prašo parduoti kokį nors produktą, pavyzdžiui; ,,Prašau cukraus“. Pardavėjas kiekvieno pirkėjo klausia apie to daikto ypatybes, pavyzdžiui: ,,Koks yra cukrus?“. Atsakymas: ,,Baltas ir saldus“. Produktas parduodamas pirkėjui, jeigu šis teisingai apibūdina. Jeigu kuris nors vaikas nesugeba apibūdinti, jam į pagalbą ateina kiti vaikai.

Išrenkamas ,,pasiuntinys“ ir ,,klientas“. Visi kiti žaidėjai sėdi ratu. Kai ,,pasiuntinys“ atsisėda vidury rato, jam užrišamos akys. Tada ,,klientas“ prieina prie ,,pasiuntinio“, paduoda jam siuntinį (bet kokį daiktą) ir pasako, kam jį reikia nunešti. Jei ,,pasiuntinys“ nuneša ten, kur reikia, tada apsikeičia vietomis su gavėju. O jei ne, bando dar kartą.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (3053 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ana
  • Žaidimai vaikams
    9 - 2 balsai (-ų)
Žaidimai vaikams. (2013 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/zaidimai-vaikams.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 09:55
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo