Žaidžiame gyvenimo spektaklį savo pačių sukurtuose rėmuose


Zmogus gyvenimo remuose. Gyvenimas remuose. Žaidžiame gyvenimą. Gyvenimas spektaklis filosofija.

Žaidžiame gyvenimo spektaklį savo pačių sukurtuose rėmuose.

Šiandien žmogus įspraustas į paties sukurtus rėmus. Neaišku net jam pačiam, reikalingi jie ar tik dėl grožio?

Dėl grožio? Hm, ką turite galvoje? Juk grožis kiekvienam skirtingai suvokiamas.

Būtent, skaitytojau, būtent. Gerai, paaiškinsiu aiškiau. Žmogus gyvena, daug dirba arba tinginiauja (o tai juk kai kam irgi darbas), kažko siekia, o gal nesiekia nieko, bet pasiėmę didelį kiekį maskuojamosios pudros, apipudruoja kitiems, mažiau išlavintiems gyvenimo, o gal tiesiog pasaulio bei nepažinusiems pudros poveikio piliečiams, jų smegenis. Ir kartu žavingas, naivias akis, ant didelių, tarkime, nuo šalčio ar viskio išraudusių nosių kabo dideli riožiniai akiniai. Taigi, tie pudruotojai ir rožiniais akiniais apsikarsčiusių nosis žmogelių “mylėtojai“ jiems save pastato ant scenos ir taip lyg kokiame spektaklyje vaidina aktorius jų pačių gyvenime.

Nejaugi? Ką čia šnekate?

Šneku apie tai, jog jie net neturėdami nė pusės tiek, kiek šneka, dedasi šlėktais. Ale bajorais, būdami elgetomis. Vien tik todėl, jog galvoja, kad jų niekas negerbs, jei jie nieko neturės. Tuomet gyvena spektaklyje, taip pat nevengdami ir šiaip įprastų spektaklių. Tam, kad išmoktų kažko naujo. Dėl to gimsta stereotipai, kitaip sakant, mano minėti rėmai. Kuriuos pats žmogus ir sukūrė. Tarkime, pateiksiu pavyzdį apie tai, kad vyrai xix amžiuje kaip etiketę užklijuodavo ženkliuką moterims, kurios kovodavo už savo teises, pavadindami jas psichinėmis ligonėmis.

  • Filosofija Rašinys
  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (556 žodžiai)
  • Svajukas
  • Žaidžiame gyvenimo spektaklį savo pačių sukurtuose rėmuose
    10 - 3 balsai (-ų)
Žaidžiame gyvenimo spektaklį savo pačių sukurtuose rėmuose. (2012 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/zaidziame-gyvenimo-spektakli-savo-paciu-sukurtuose-remuose.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 20:10
×