Žaliavų / galutinių produktų sulaikymas ir pašalinimas iš rinkos


Produkto pavadinimas. Tiekėjas. Gavimo data. Sąskaitos Nr. Sulaikymo priežastys. Patikrino.

Programos tikslas – įvykus incidentui, apsaugoti galimus produkto vartotojus nuo nelaimės. Jeigu kažkas sutriko produkto saugos sistemoje ir produktas jau parduotas, ši programa padės sisiorentuoti situacijoje.

Į įmonė patenka informacija apie incidentą, prastos kokybės produktą rinkoje. Informacija gali būti žodinė (telefonu arba atvyksta tiesiogiai į įmonę ) arba raštiška prašymu ar laišku kreipiantis į įmonės administraciją. Paskambinta gali būti bet kurio įmonės telefonu nurodytu įmonės rekvizituose.

Pirkėjų skundai priimami įmonės darbotojo registruojant pranešimus, pagal nustatytą formą, kurioje fiksuojama visa incedentui tirti reikalinga informacija.

Pagrindiniai klausymai į kurios privalu atsakyti:

Produkto žymėjimas, kuris leistu nustatyti jo gamybos „istoriją“.

Nukentėjusio gyvenamoji vieta, adresas ar telefonas.

Jei nukentėjęs ligoninėje, tai kurioje.

Gauta informacija perduodama atsakingam asmeniui, kuris surenka papildomą informaciją, sukviečia RVASVT komandos narius, atlieka produkto indentifikaciją. Peržiūrimi gamybos proceso padaryti įrašai žurnaluose, patikrinami svarbių valdymo taškų stebėjimo įrašai.

Įvertinus visą surinktą informaciją, įskaitant ir gautą iš įvykio vietos, nustatomas pavojaus dydis, kuris aprašomas RVASVT komandos pasitarimo protokole, o vartotojas apie išimtą iš rinkos nesaugu produktą informuojamas žodžiu arba telefonu.

  • Microsoft Word 77 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (681 žodžiai)
  • Universitetas
  • Natalija
  • Žaliavų / galutinių produktų sulaikymas ir pašalinimas iš rinkos
    10 - 9 balsai (-ų)
Žaliavų / galutinių produktų sulaikymas ir pašalinimas iš rinkos. (2015 m. Rugsėjo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/zaliavu-galutiniu-produktu-sulaikymas-ir-pasalinimas-is-rinkos.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 25 d. 07:29
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo