Žalingi įpročiai ir jų poveikis žmogaus sveikatai bei psichinei būklei


Zalingi iprociai skaidres. Zalingi iprociai referatas. Zalingu iprociu itaka sveikatai. Zalingu iprociu pasekmes. Sveikatai žalingos medžiagos. Skaidres apie zalingus iprocius. Zalingu iprociu zala. Zmogaus zalingi iprociai. Žalingi įpročiai sveikatai. Referatas apie žalingus įpročius.

Sveika gyvensena yra plati sąvoka, apimanti ne vieną gyvenimo sritį. Daugelis nori gyventi sveikai, tačiau nežino nuo ko pradėti. Sveikos gyvensenos modelis pirmiausia atsiranda galvoje ir tik vėliau gali pereiti į konkrečius veiksmus. Tam reikia protiškai subręsti. Protiškai subręsti, kad galėtum teisingai sverti, kas labiau apsimoka – ar dabar gyventi nesveikai, žaloti savo organizmą ir senatvėje turėti krūvą sunkių lėtinių ligų, ar rūpintis savimi ir taip atitolinti senatvę ir prailginti gyvenimą. Įvadas. Narkotinės medžiagos. Alkoholis. Rūkymas. Anketinė analizė. Literatūra. Priedai.

Tam reikia protiškai subręsti.

šiais laikais rūkymas, alkoholis ir narkotikai yra bene opiausia žmonių problema. Žmonės įgyja žalingų įpročių dėl daugybės priežasčių, pavyzdžiui, dėl šeimyninių nesutarimų, finansinės krizės, artimųjų netekties arba, tiesiog, norėdami atsipalaiduoti. Kovoti su šia liga yra labai sunku. Tam reikia daug valios ir pastangų, reikia besąlygiško artimųjų palaikymo. Norint stabdyti žalingų įpročių progresavimą, reikia pradėti tai daryti nuo mažumės. Visų pirma, būtina tinkamai auklėti vaikus, įdiegti jiems meilę sau. Gana dažnai vaikams ir paaugliams iškyla problemų dėl rūkymo, alkoholio ar kitokių narkotinių medžiagų vartojimo. Vieni norėtų pabandyti, bet abejoja ar verta, kiti jau pradėjo ir susidūrė su tam tikrais sunkumais, dar kiti nori mesti, tačiau nežino, kaip tai padaryti, arba yra girdėję, kad metant rūkyti gali būti neigiamos pasekmės.

Krikščionys įsitikinę, kad gyvybė yra dievo dovana, todėl svarbu ją prideramai saugoti. Krikščioniškasis idealas reikalauja vengti tokios veiklos ir tokių aplinkybių, kurios gali sukelti grėsmę gyvybei, įstumti ją į pavojų. Todėl krikščionybė negali toleruoti žalingų įpročių, kaip vieno savigriovos ir kenkimo kitų sveikatai, būdų.

argi nežinote, kad jūs esate dievo šventovė ir jumyse gyvena dievo dvasia? Jei kas dievo šventovę niokoja, tą dievas suniokos, narkotinės medžiagos yra tokios medžiagos, kurios pakeičia mūsų kūno cheminius procesus ir tokiu būdu sutrikdo natir tėvams ir vaikams labai svarbu žinoti narkomanijos požymius. Tėvams – kad galėtų laiku ištraukti vaiką iš narkomanijos liūno, vaikams – kad nesusidraugautų su narkomanais. Narkomanas paprastai atrodo tabe abejo, tokie vaiko pasikeitimai sukelia daug nerimo, bet labai nusiminti neverta. Laiku juos pastebėjus, vaiką galima apsaugoti nuo narkomanijos pasekmių, kurios yra žalingos. Tam prireikia labai daug kantrybės ir ištvermės ir tėvams, ir pačiam narkomanui. Todėl geriau iš anksto pasirūpinti, kad valkoholio gėrimas keičia žmogaus organų veiklą ir daro trumpalaikį bei ilgalaikį poveikį. Tai, kad žmonės vartoja alkoholį, visiškai neskrandį – skatina skrandžio sulčių išsiskyrimą, todėl nedideli alkoholio kiekiai paspartina virškinimą, bet dideli gali sukelti vėmimą, o nuolatinis gėrimas – gastritą.

  • Biologija Referatas
  • Microsoft Word 142 KB
  • 2011 m.
  • 12 puslapių (1565 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Jurate
  • Žalingi įpročiai ir jų poveikis žmogaus sveikatai bei psichinei būklei
    10 - 1 balsai (-ų)
Žalingi įpročiai ir jų poveikis žmogaus sveikatai bei psichinei būklei. (2011 m. Sausio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/zalingi-iprociai-ir-ju-poveikis-zmogaus-sveikatai-bei-psichinei-buklei.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 05:21
×