Žalingi įpročiai ir jų prevencija


Zalingu iprociu prevencija mokslo baze. Zalingi iprociai rusys.

Žalingi įpročiai ir jų prevencija. Įvadas. Žalingi įpročiai. Narkomanija. Narkotinės medžiagos, jų poveikis, vartojimo pasekmės. Alkoholizmas. Lošimas. Žalingų įpročių prevencija. Pirminė alkoholio ir kitų narkotikų vartojimo prevencija. Gydymas nuo lošimo , bei prevencija. Išvados. Literatūra.

Įvadas 3 Žalingi įpročiai 4-52.1. Narkomanija 6-142.2. Alkoholizmas 15-182.3. Lošimas 19-22 Žalingų įpročių prevencija 233.1. Pirminė alkoholio ir kitų narkotikų vartojimo prevencija..24-293.2. Gydymas nuo lošimo, bei prevencija 30-31 Išvados 32 Literatūra 33.

Temos aktualumas. XXI a. vis dažniau pastebima, kad jaunimą supa žalingi įpročiai. Dabar mažiau yra ne tų, kurie vartoja alkoholį ar rūko, o tų, kurie atsisako. Alkoholizmo, rūkymo ir narkomanijos problema vis didėja. Žalingas įprotis virsta priklausomybe nuo kurio nors svaigalo.Pristatymo objektas – žalingi įpročiai, jų prevencija.Pristatymo tikslas – atskleisti žalingų įpročių samprata ir jų prevencijos būdus.Pristatymo uždaviniai:1. Atskleisti žalingų įpročių rūšis.2. Atskleisti žalingų įpročių prevencijos būdus.

Nereguliarūs vartotojai. Šie asmenys vartoja narkotikus nereguliariai, jiems dar nėra išsivysčiusi nei psichinė, nei fizinė priklausomybė. Reguliarūs vartotojai. Vartoja narkotikus nuolat, jiems vystosi psichinė ir fizinė priklausomybė. Narkomanai. Nuolat vartojant jau išsivysto liga.Ne visi, kurie pabandė narkotikų vieną kartą , vartos ir toliau. Tai priklauso nuo šių veiksnių: Nuo medžiagos farmakologinių ypatumų ( ar ji sukelia norą, potraukį, malonų potyrį).

Žmonės jau nuo seno vartoja alkoholį. Pirmasis nedistiliuotas alkoholinis gėrimas buvo gautas atsitiktinai, įvykus natūraliai fermentacijai. Pvz.: vynas – iš vaisių sulčių. Mokslininkai teigia, kad alkoholio vartojimas nuo pat jo atsiradimo pradžios buvo dvejopas. Vartojant jį įvairių religinių apeigų, vestuvių, laidotuvių, švenčių metu, buvo laikomasi tradicijų, ir toks vartojimas nebuvo vertinamas kaip žalingas. Tačiau tam tikra dalis žmonių alkoholio vartodavo per daug ir dėl to turėdavo įvairių problemų.

  • MS PowerPoint 134 KB
  • 2016 m.
  • 33 puslapiai (2030 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Žalingi įpročiai ir jų prevencija
    9.7 - 3 balsai (-ų)
Žalingi įpročiai ir jų prevencija. (2013 m. Spalio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/zalingi-iprociai-ir-ju-prevencija.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 18:54
×
102 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo