Žalingų įpročių įtaka sveikatai


Sveikatos sociologijos temos. Zalingu iprociu itaka zmogaus sveikatai. Koks poveikis nuo zalingu iprociu kokios ligos?.

Įvadas. Žalingų įpročių įtaką sveikatai. Alkoholis. Poveikis ir pasekmės. Kepenų ligos. Vėžys. Įdomybės. Rūkymas. Poveikis ir pasekmės. Vėžys. Vyrų lytinė potencija. Rūkymo poveikis gliukozės apykaitai. Rūkymo įtaka virškinamajam traktatui. Plaučių ligos. Aukime be tabako arba ką nutyli tabako gaminių reklamos. Narkotikai. Poveikis ir pasekmės. Patarimai tėvams. Sporto įtaka sveikatai. Važinėjimas dviračiu. Aerobika. Tenisas. Krepšinis. Sporto įtaka sveikatai. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas. Didelis yra sukrėtimas, bet dauguma jaunų žmonių pamiršta apie sveikos gyvensenos būdą. Vis dažniau geriame energetinius gėrimus, vartojame alkoholį arba narkotikus, rūkome ir visai pamirštame apie sportą. Šį temą yra labai svarbi, nes esame dar jauni žmonės ir visas gyvenimas yra mums priešaky. Nuo mūsų priklauso mūsų būsimų vaikų sveikata, bet ir ne tik. Savo piktnaudžiavimu skaudiname artimus žmones, bei kenkiame jų sveikatai ne mažiau kaip savo. Kiekvienas piktnaudžiavimas alkoholiu, narkotikais, cigaretėmis ar net energetikais atima dalelę mūsų sveikatos.

Darbo tikslas

Aptarti žalingų įpročių įtaką sveikatai bei jų sukeltas ligas.

Uždaviniai:

1.Aptarti žalingų įpročių įtaką sveikatai.

2.Sužinoti, kokiomis ligomis dažniausiai susergama.

3.Pateikti keletą siūlymų kaip atsikratyti priklausomybės nuo medžiagų, kurios mums kenkia.

  • Sveikata Projektas
  • Microsoft Word 40 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (3307 žodžiai)
  • Renata
  • Žalingų įpročių įtaka sveikatai
    10 - 4 balsai (-ų)
Žalingų įpročių įtaka sveikatai. (2013 m. Spalio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/zalingu-iprociu-itaka-sveikatai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 14:03
×