ZARA Socialiai atsakingas verslas


ZARA Socialiai atsakingas verslasDarbo tikslas. Parengti. Darbo uždaviniai tikslui pasiekti. Įmonės „ zara “ socialinės atsakomybės analizė teoriniu aspektu.Tiekimo grandinės valdymas. Įmonių socialinė atsakomybė darbuotojams. Įmonių socialinė atsakomybė bendruomenei. Įmonių socialiai atsakingas įvaizdis.


Aktualumas. Pasaulyje vis daugėja ekologinių problemų ir grėsmių. Teršiama gamta, oras ir vanduo. Vienas iš svarbiausių socialiai atsakingų įmonių tikslų – išsaugoti šiuos pagrindinius gamtinius išteklius ir daryti mūsų planetą geresne vieta gyventi. Socialiai atsakingos įmonės reaguoja į dabartines pasaulines problemas tokias kaip globalinis atšilimas, užterštumas, badas ir supranta, jog šių pasaulinių problemų sprendimas turi būti vykdomas nedelsiant. Remiantis moksliniais tyrimais, jei nesiimsime jokiu priemonių pagerinti dabartinei situacijai, pakils vandens lygis ir apsems didelę dalį žemės teritorijų, taip pat dėl užterštumo gali nebelikti geriamojo vandens. Norint užkirsti kelią šioms pasaulinio masto problemoms turime tausoti gamtos išteklius ir rūpintis aplinka. Kaip socialiai atsakingos įmonės pavyzdį analizuosiu įmonę „Zara“.

„Zara“ parduotuvės suprojektuotos taip, jog šviesa pasiskirstytų į kuo didesnį plotą parduotuvėje, taip tausojant elektros energiją.

Taip pat „Zara“ propaguoja atliekų perdirbimą. Įmonėje yra perdirbama dideli kiekiai tokių atliekų kaip plastmasė, kartonas.

„Zara“ bendradarbiauja su pelno nesiekiančiomis organizacijomis, kurios padeda išsaugoti planetą.

Įmonė „Zara“ suprasdama švaraus oro svarbą ir norėdama sumažinti CO2 išmetimo į atmosferą kiekį savo prekes išvežiojančiuose vilkikuose kaip kurą naudoja 5% biodyzelino mišinį. Tokiu būdu yra 500 tonų sumažinamas CO2 išmetimo į atmosferą kiekis.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1138 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rokas
  • ZARA Socialiai atsakingas verslas
    10 - 2 balsai (-ų)
ZARA Socialiai atsakingas verslas. (2017 m. Birželio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/zara-socialiai-atsakingas-verslas.html Peržiūrėta 2018 m. Lapkričio 20 d. 14:03
×