Želdynų mašinos


Praktinis darbas. Tema želdynų priežiūros mašinos. Tikslas Išnagrinėti trąšų barstytuvų, pesticidų purkštuvų sandarą, pagrindinius techninius – ekonominius rodiklius bei darbinių parametrų nustatymą. Uždaviniai. Išnagrinėti tręšimo mašinų pagrindines dalis ir veikimo principą. Apskaičiuoti tręšimo normos nustatymo parametrus. Išnagrinėti purkštuvų pagrindines dalis ir veikimo principą. Išanalizuoti reikalavimus, keliamus pesticidų purkštuvų konstrukcijai ir išpurškimo kokybei. Apskaičiuoti purkštuvo išpurškimo normos nustatymo parametrus. Literatūra. Darbo eiga. Išnagrinėti išcentrinių ir pneumatinių tręšiamųjų sandarą, veikimo principą bei privalumus ir trūkumus. Pagal duotą trąšą ir jos normą, apskaičiuoti ir iš specialių lentelių parinkti. Surašyti barstytuvų techninius duomenis į 1 lentelę. Išanalizuoti juos ir parašyti išvadą. Išnagrinėti organinių trąšų barstytuvo sandarą, veikimo principą ir tręšimo normos nustatymą. Išanalizuoti reikalavimus, keliamus pesticidų purkštuvų konstrukcijai ir išpurškimo kokybei. Išanalizuoti purkštuvų sandarą ir veikimo principą. Surašyti į 2 lentelę skirtingų firmų pakabinamų vamzdinių (ventiliatorinių) purkštuvų techninius duomenis ir juos palyginus, parašyti išvadą. Išnagrinėti pakabinamojo vamzdinio (ventiliatorinio) purkštuvo sandarą ir dalių paskirtį. Pagal duotą pesticidų išpurškimo normą, apskaičiuokite ir iš specialių lentelių parinkite. Savikontrolės klausimai darbo atlikimui. Temos pakartojimui.

1. Išnagrinėti išcentrinių ir pneumatinių tręšiamųjų sandarą, veikimo principą bei privalumus ir trūkumus.

1, 13 reduktorius; 4 trašądėžė; 5 sklendės reguliavimo 1 ortakis; 2 dugnelis; 3 trąšos; 4 ritė; 5 trąšavamzdis.

2. Pagal duotą trąšą ir jos normą, apskaičiuoti ir iš specialių lentelių parinkti:

Nustatyti pakabinamąjį trąšų barstytuvą duotai tręšimo normai ir paaiškinti, kaip patikrinti ar barstytuvas teisingai nustatytas duotai tręšimo normai.

3. Surašyti barstytuvų techninius duomenis į 1 lentelę. Išanalizuoti juos ir parašyti išvadą.

4. Išnagrinėti organinių trąšų barstytuvo sandarą, veikimo principą ir tręšimo normos nustatymą.

Trumpai aprašyti mėšlakračių tipus ir pagrindines darbines dalis. Palyginti skirtingų tipų mėšlakrates ir parašyti jų privalumus bei trūkumus. Mėšlo iškratymo normos reguliavimas ir patikrinimas.

5. Išanalizuoti reikalavimus, keliamus pesticidų purkštuvų konstrukcijai ir išpurškimo kokybei.

7. Išnagrinėti pakabinamojo vamzdinio (ventiliatorinio) purkštuvo sandarą ir dalių paskirtį.

Nustatykite pakabinamąjį vamzdinį purkštuvą darbui ir paaiškinkite, kaip patikrinti ar purkštuvas teisingai nustatytas duotai išpurškimo normai.

  • Microsoft Word 8398 KB
  • 2016 m.
  • 5 puslapiai (805 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edvinas
  • Želdynų mašinos
    10 - 3 balsai (-ų)
Želdynų mašinos. (2014 m. Birželio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/zeldynu-masinos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 08:00
×