Žemėlapio analizė ir jo elementų tyrimas


Žemėlapio analizė ir jo elementų tyrimas.  . Darbo tikslas. Išmokti analizuoti žemėlapio kartografinį vaizdą, atpažinti taikytus ženklų metodus, naudotis žemėlapio klasifikacija. Duota. Atlikti. Pateikti žemėlapio matematinio. Žemėlapio matematinio pagrindo analizė.   Žemėlapio matematinis pagrindas – geografinis koordinačių tinklelis. Kompanuotė. Žemėlapyje nėra diagramų, bet pateikta legenda su sutartiniais ženklais. Žemėlapio paskirtis. Žemėlapis yra teminis. Geografinis pagrindas. Yra pateiktos Vilniaus. Semiotinė analizė. Yra mastelinių linijinių, nemastelinių linijinių. Išvados. Žemėlapis yra gražus vaizdingas. AČIŪ UŽ DĖMĖSĮ! .


Išmokti analizuoti žemėlapio kartografinį vaizdą, atpažinti taikytus ženklų metodus, naudotis žemėlapio klasifikacija.

Pateikti žemėlapio matematinio pagrindo analizę Išanalizuoti žemėlapio kompanuotę Nustatyti žemėlapio paskirtį Detaliai išanalizuoti kartografinį vaizdą Atlikti semiotinę analizę Pateikti išvadas.

  Žemėlapio matematinis pagrindas – geografinis koordinačių tinklelis. Stačiakampė koordinačių sistema. Geodezinis pagrindas nepateiktas, nomenklatūra netaikoma. Yra mastelis M 1:50000, pateiktas skaitmeniniu ir linijiniu būadais.

Žemėlapyje nėra diagramų, bet pateikta legenda su sutartiniais ženklais. Yra rėmelis kuriame yra parašytos koordinatės. Žemėlapis yra vaizdingas, duomenys siejasi su realybe, spalvos atitinka objektus.

Žemėlapis yra teminis. Pagal temą nėra aišku kam šis žemėlapis yra priskirtas nes tai yra tyrimo žemėlapis, bet nenurodoma kokio tyrimo.

  • MS PowerPoint 1174 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (281 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edvinas
  • Žemėlapio analizė ir jo elementų tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Žemėlapio analizė ir jo elementų tyrimas. (2016 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/zemelapio-analize-ir-jo-elementu-tyrimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 06 d. 05:09
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo