Žemės dirbimas miško daigyne


Įvadas. Literatūros analizė. Projektinė dalis. Projektuojamos technologijos aprašymas. Traktoriaus agregato parinkimas. Patento aprašymas. Varančioji jėga, važiavimo greitis ir buksavimas. Pasipriešinimo jėgos. Traukos balanso lygtis. Galios balansas ir naudingumo koeficientas. Miško ūkio mašinų bei padargų pasipriešinimo traukai skaičiavimas. Agregato važiavimo būdo parinkimas. Ekonominiai - eksploataciniai skaičiavimai. Projektuojamo objekto vertinimas. Išvados. Literatūra. 29priedai.


Miškų ūkio sektoriuje pstaruoju metu vyksta spartūs pakitimai: atsirado naujos nuosavybės formos, formuojasi laisva medienos rinka, keičiasi valdymo struktūra. Šie pokyčiai lemia tai, kad keičiasi ir miško ūkinės veiklos organizavimas, tiek valstybiniuose, tiek privačiuose miškuose.

Technikos pasirinkimas – didelis. Miškų urėdijos turi išsirinkti tinkamiausią, tačiau susiduriama su viešųjų pirkimų organizavimo problema, efektyvaus turimos technikos panaudojimo problema, piniginių lėšų technikai įsigyti problema.

Sėjinukų ir sodinukų išauginimas reikalauja daug pastangų. Tam, kad būtų užtikrintas kokybiškų sodmenų išauginimas, siekama įsigyti našią ir efektyvią techniką.

Atlikti traktoriaus „New Holland Tm 120“ ir Kombinuoto padargo „KLG-4“ eksploatacinius skaičiavimus.

Šio projekto tikslas – aprašyti žemės diebimą miško daigyne, naudojant traktorių „New Holland TM 120“ ir kombinuotą padargą „KLG 4“. Šį darbą siekiama atlikti su kuo mažesnėmis medžiagų ir žmogaus darbo laiko sąnaudomis.

^ Medžiaga: priemonė sudaro rėmas su keliais fiksuotais skersinių strypų.

Vertikali stovi su ašys galuose yra sumontuoti judamu būdu ant barų.

Sferiniai diskai įdiegta ašis su sukimosi galimybė, atsižvelgiant kontroliuojama atakos kampas, polinkį vertikalioje plokštumoje ir yra išdėstyti frontaliai kartu rankena pločio.

Diskų gretimų skersinių strypų yra susitariama su išlenktais arba cilindro pusių atitinkamai į priešingas puses.

Kiekvienas diskas yra perkelta, palyginti su gretimų diskų į neapdorotų žemės.

Stovai centro (kultivatoriaus) kapliai ar medynų paraploughs gali būti įdiegta į skyles skliausteliuose.

Keletas porų skyles yra išdėstyti stendai centro (kultivatorius) kapliai, kurie leidžia keisti gylį dirvožemio apdorojimo nuo 50 mm iki 300 mm su 50 mm aikštę.

Ilgis paraplough stende yra toks, kad numatoma formavimo lizdą ir kanalo (drenažo) dirvožemyje, kad nebuvo tvarkomi ankstesnio darbo elementu įrankis (plūgas pėsčiomis) su gylio iki 500 mm, su atstumai tarp plyšių priėmimo 400-800 mm.

Už paskutinę skersinis baras yra mažesnis rėmas su spyruokliniais dantimis ar voleliu, sumontuotų ant rėmo.

Mažesnis rėmas yra montuojamas kilnojamąjį būdu vertikalioje plokštumoje, naudojant lygiagretainio mechanizmus.

Dantys yra įdiegta ašį su galimybe pasukti ašį, o kampas dantų įrenginio į vertikalią plokštumą organizuojamas valdomas naudojant traukos lazdele ir pasukite sagtimi.

Kiekvienas iš siūlomų darbo elementų, gali būti naudojami atskirai vienas nuo kito, arba bet kuriuo deriniu.

Medžiaga: prietaisas yra germinatorius su sudrėkintu smėlio, tirtų sėklų ir pakrovimo įrenginio dedamas į germinatoriumi.

Tuo pačiu metu, pakrovimo mazgas yra pritaikytas į prizmės formos, padalintas iš vertikalių pertvaromis į ląsteles, pripildytų su sausu smėliu.

Be to, vertikalių pertvarų ant viršaus, yra sujungti vienas su kitu, naudojant standumo briaunų, ir pakrovimo vienetas ir germinatorius turi fiksatorius.

Be to, jėga sėklų augimo apibrėžta skaičius mikrobų, kurių sėklų skilčių atgabenta į smėlio paviršių.

POVEIKIS: pareiškė išradimas suteikia plėtrai prietaiso, todėl galima nustatyti augimo jėga sėklų, kurios atneš sėklų skilčių ant dirvos paviršiaus su įvairiais gylio nusėdimo ir naudojant pagamintus rezultatus, apskaičiuoti norma sėklos sėjai.

Traktoriaus arba automobilio energijos šaltinis yra jų variklis. Svarbiausi variklio dinaminiai rodikliai yra efektyvioji galia, sukimo momentas ir alkūninio veleno kampinis greitis. Nuo šių rodiklių priklauso traktoriaus arba automobilio ratus veikiantis varantysis sukimo momentas, jų išvystoma traukos jėga bei mašinos važiavimo greitis.

  • Microsoft Word 874 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 39 puslapiai (3589 žodžiai)
  • Universitetas
  • Linas
  • Žemės dirbimas miško daigyne
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Žemės dirbimas miško daigyne. (2018 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/zemes-dirbimas-misko-daigyne.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 03:24
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo